Trwa ładowanie...

Agnieszka Kaczorowska pierwszy raz po porodzie. Udzieliła wywiadu

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zdecydowali się opowiedzieć o zmianach w swoim życiu. Nie kryją tego, że teraz wszystko wygląda inaczej.

Agnieszka Kaczorowska pierwszy raz po porodzie. Udzieliła wywiaduŹródło: Materiał prasowy, fot: Materiały prasowe
do3qoaf
do3qoaf

Agnieszka Kaczorowska dwa tygodnie po porodzie zdecydowała się na udzielenie wywiadu dla telewizji śniadaniowej. W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" aktorka po raz pierwszy opowiedziała o tym, jak odnajduje się w nowej roli.

- Można dobrze wyglądać po porodzie. Bardzo dobrze się czuję już - powiedziała gwiazda.

ZOBACZ: Celebryckie baby boom! "Wszystkie gwiazdki żyją tym, że handlują życiem prywatnym"

Aktorka opowiedziała także o kulisach porodu.

do3qoaf

- Dzielny był. Też zastanawialiśmy się, czy chcemy, aby Maciek był przy porodzie, czy to będzie dobre dla nas. Na początku ciąży oboje byliśmy przekonani, że to nie jest dobry pomysł. Ale w drugiej połowie okresu ciąży stwierdziliśmy, że czemu nie - wyjawiła Agnieszka Kaczorowska.

Kiedy para po raz pierwszy zobaczyła swoje dziecko, nie mogła powstrzymać emocji.

- Oboje płakaliśmy. Rodziłam naturalnie. Ja i moja córeczka byłyśmy zdrowie i w pełni sił, dlatego nie było przeciwskazań. Na szczęście do samego końca się udało. Tak chciałam też, bo do tego jesteśmy stworzone - zdobyła się na szczerość.

do3qoaf

Agnieszka Kaczorowska zdradziła również, że od kiedy w ich życiu pojawiła się córka, to świat wywrócił się do góry nogami.

- To jest nie do opisania słowami. Taka siła jest większa w domu, spokój, taka pewność. Zmieniły się kompletnie priorytety.

Na koniec rozmowy aktorka podkreśliła, że nie ma zamiaru, jak inne celebrytki ścigać się i jak najszybciej wracać do formy. Chce to zrobić w swoim tempie.

- Pierwsze dni po porodzie, a nawet tydzień, tych sił mi brakowało. Każda kobieta potrzebuje innej ilości czasu. Jeśli chodzi o wracanie do formy, ja miałam wolność w głowie, że to może potrwać wiele miesięcy.

do3qoaf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
do3qoaf