Trwa ładowanie...
d1qxmfs

Agnieszka Kaczorowska po porodzie. Wyszła na pierwszy rodzinny spacer

Agnieszka Kaczorowska niedawno opuściła szpital po tym, jak urodziła zdrową córeczkę. Razem z mężem Maciejem Pelą mogą cieszyć się swoim potomstwem i spędzać czas z dzieckiem na wiele sposobów. Ostatnio byli na pierwszym spacerze we troje.
Share
Maciej Pela i Agnieszka Kaczorowska niedawno zostali rodzicami
Maciej Pela i Agnieszka Kaczorowska niedawno zostali rodzicamiŹródło: East News, Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ
d1qxmfs

Agnieszka Kaczorowska urodziła córkę 26 lipca. Kilka dni później wyszła ze szpitala. Nie ukrywali, jak bardzo są szczęśliwi. Teraz mogą na spokojnie cieszyć się wspólnie spędzanym czasem we troje jako rodzina.

Ostatnio aktorka postanowiła pójść z mężem i córką na spacer. Nie trwał on jednak długo, ponieważ Kaczorowska jeszcze odczuwa trudy porodu. - Za nami pierwszy spacer. Pogoda idealna! Dla mnie jeszcze taki godzinny spacer to maraton, ale to i tak była ogromna przyjemność - napisała na swoim profilu na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Ciężarna Agnieszka Kaczorowska w butach na obcasie pozuje na targach dekoracyjnych

Pociecha Kaczorowskiej i Macieja Peli jeździła w nowoczesnym wózku. Ten sam model kupowały dla swoich dzieci m.in. Gwen Stefani, Sienna Miller czy Victoria Beckham. Większość czasu prowadził go na spacerze mąż. - Tylko mąż nie chciał oddać wózka... Tak go duma rozpierała - oznajmiła Kaczorowska.

d1qxmfs

Na stronie producenta cena wózka wynosi ponad 4200 zł.

Agnieszka Kaczorowska w ostatnich miesiącach bardzo dużo mówiła o swojej ciąży - publikowała masę zdjęć, nagrywała filmy, doradzała przyszłym mamom.

d1qxmfs

Podziel się opinią

Share
d1qxmfs
d1qxmfs