Trwa ładowanie...

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się luksusową łazienką. Nie wszystko szło gładko

Nowy dom gwiazdy prezentuje się bardzo elegancko. Kaczorowska nie kryje zadowolenia z wnętrz, zdradziła jednak, że remont nie poszedł jak po maśle. Dlaczego?

Share
Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się luksusową łazienką. Nie wszystko szło gładko
Źródło: ONS
d49whxe

Podczas narodowej kwarantanny aktorka pokornie spędzała czas w domu z rodziną. Nie oznacza to jednak, że postanowiła odizolować się od swoich fanów. Agnieszka Kaczorowska regularnie publikowała na swoich profilach w mediach społecznościowych prywatne zdjęcia. Wśród nich nie zabrakło ujęć z nowego mieszkania tancerki.

Tym razem młoda mama postanowiła pokazać fanom swoją nową łazienkę. Jak sama przyznała, efekt końcowy jest dokładnie taki, jaki sobie wymarzyła. Wyznała też, że na taki stan rzeczy musiała długo czekać, również ze względów finansowych.

"Uwielbiam każdy zakątek naszego nowego domu! Urządziliśmy go dokładnie tak jak nam się marzyło, z dużą dbałością o jakość. Woleliśmy chwilkę dłużej poczekać na jakiś element, gdy budżet się nie spinał, ale nie korzystać z półśrodków! To nasz dom, nasze miejsce na ziemi, chcieliśmy się tu czuć wyjątkowo... i tak tez się stało!" – napisała pod postem na Instagramie.

Na opublikowanym zdjęciu Agnieszka Kaczorowska pozuje w zwiewnym kimono na tle eleganckiej kabiny prysznicowej. Glazura imitująca drewno i cegłę oraz industrialny detal wyglądają bardzo luksusowo. Widać, że aktorka dopina wszystko na ostatni guzik, a łazienka pasuje do innych wnętrz w stylu loftowym, które wcześniej prezentowała na swoim profilu na Instagramie.

d49whxe

Jeśli Kaczorowska nie korzystała z usług dekoratora wnętrz, to chyba można przyznać, że odkryła kolejny talent. Jak sądzicie?

d49whxe

Podziel się opinią

Share
d49whxe
d49whxe