WP

Agnieszka Kaczorowska pokazała niepublikowane zdjęcie ze ślubu. Jest żoną już od dwóch miesięcy

Ślub Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli był sporym zaskoczeniem dla ich fanów. Gwiazda starała się utrzymać ceremonię w tajemnicy. Na zdjęcia w sukni ślubnej przyszedł czas dopiero później.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela (Instagram.com)
WP

Tancerka i jej ukochany pobrali się we wrześniu w ciepłej, uroczej Toskanii. Ceremonia została zaplanowana nie przez profesjonalistów, a samych narzeczonych. Zakochanym pomagali najbliżsi. Dzięki zaangażowaniu rodziny i przyjaciół udało się sprawić, że wydarzenie miało sekretny, intymny charakter.

Choć przez pewien czas para trzymała informację o ślubie w tajemnicy, teraz chętnie dzielą się z fanami wspomnieniami z tego wyjątkowego dnia. Jakiś czas temu opublikowała film będący podsumowaniem ślubu i wesela.

WP

Teraz, gdy od ślubu minęły już dwa miesiące, Kaczorowska wrzuciła do sieci niepublikowane dotąd zdjęcie.

"Od dwóch miesięcy #mążiżona ! @maciek.pela Ty wiesz!" - napisała.

Zdjęcie od razu wywołało lawinę komentarzy. Internauci zachwycali się zakochaną parą i życzyli jej jeszcze więcej szczęścia. "Uwielbiam na was patrzeć", "Też chcę taką miłość", "Pięknie wyglądacie, dużo miłości", "Taki blask od Was bije, niech to szczęście trwa wiecznie" - pisali. Ładna z nich para?

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP