ycipk-192zgs

Agnieszka Kaczorowska pokazała seksowne zdjęcie

W tym związku jest gorąco. Tancerka i aktorka opublikowała zdjęcie i nie zapomniała napisać o reakcji swojego męża. Jedno jest pewne: to uczucie ma bardzo wysoką temperaturę!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Kaczorowska ma ostatnio świetny czas i wygląda bardzo apetycznie
Agnieszka Kaczorowska ma ostatnio świetny czas i wygląda bardzo apetycznie (Instagram.com)
ycipk-192zgs

Kaczorowska w tym roku po raz pierwszy zostanie mamą. To właśnie dlatego musiała zrezygnować z niektórych zawodowych projektów, jak np. prowadzenie tanecznego show "Dance, dance, dance". Agnieszka jednak nadal pozostaje aktywna w mediach społecznościowych, zaczęła nawet publikować filmy dotyczące ciąży i oczekiwania na maleństwo.

Naturalnie wciąż publikuje na swoim bardzo popularnym instagramowym profilu. Ostatnio wrzuciła zdjęcie, na którym pozuje w wieczorowej kreacji z bardzo głębokim dekoltem. Fotografię podpisała zalotnie:

"Mój mąż uważa, że to zdjęcie jest wyjątkowo ładne... nie wiem czy jest obiektywny...i nie wiem czy rzeczywiście chodzi o CAŁE zdjęcie".

ycipk-192zgs

Do czego nawiązuje? Oczywiście do tego, co skupia wzrok - czyli apetycznych piersi i głębokiego dekoltu. Na pewno Maciej (mąż tancerki) jest największym fanem jej wdzięków. Ale entuzjastów nie brakuje także w internecie, od razu rozpisali się pod postem wychwalając Kaczorowską i jej urodę.

Zobacz także: Celebryckie baby boom! "Wszystkie gwiazdki żyją tym, że handlują życiem prywatnym"

ycipk-192zgs
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-192zgs

ycipk-192zgs
ycipk-192zgs