WP

Agnieszka Kaczorowska pokazała trzecią suknię ślubną. Gdzieś już ją widzieliśmy

Co łączy Agnieszkę Kaczorowską i Dominikę Gawędę? Okazuje się, że gust. Obie panie wybrały ten sam model sukni na swoje wesela.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Kaczorowska miała trzy suknie ślubne
Agnieszka Kaczorowska miała trzy suknie ślubne (Materiały prasowe)
WP

Choć Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela powiedzieli sakramentalne "tak" prawie tydzień temu, media wciąż żyją ich ceremonią. Nic dziwnego, para, która przez jakiś czas trzymała informację o ślubie w tajemnicy, teraz dzieli się z fanami co rusz to nowymi informacjami. Wiemy już, kto jest autorką makijażu panny młodej, jakiej firmy garnitur miał na sobie pan młody i gdzie młodzi małżonkowie spędzają miesiąc miodowy.

Ostatnio na profilu Kaczorowskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie z pierwszego tańca. Zachwyt wzbudza nie tylko włoska sceneria i godna podziwu poza tancerzy, ale również kreacja aktorki.

WP

Dotychczas mówiło się, że Kaczorowska miała dwie suknie ślubne. Obie zostały zaprojektowane przez Violę Piekut. Ta, w której aktorka składała przysięgę, była ręcznie wyszywana, z odkrytymi plecami i szerszymi rękawami. Druga suknia była nieco skromniejsza. Biała zwiewna kreacja była bardzo kobieca i delikatna. Teraz jednak okazało się, że podczas wesela gwiazda po raz kolejny się przebrała i zaprezentowała się gościom w trzeciej kreacji. Tym razem na próżno szukać długiego trenu. W zamian pojawiły się pióra. Suknia była też znacznie krótsza niż poprzednie.

WP

Oprócz tego, że suknia prezentowała się bajkowo, od razu skojarzyła się nam z kreacją Dominiki Gawędy. Wokalista Blue Cafe w bardzo podobnej przetańczyła swoje wesele. Która waszym zdaniem wygląda w niej lepiej?

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP