Trwa ładowanie...
agnieszka kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska w kwiecistej mini. Wygląda fantastycznie

Agnieszka Kaczorowska wie, jak zrobić duże wrażenie. Świeżo upieczona mama zachwyca formą. Najnowsze zdjęcia mówią same za siebie.

Share
Agnieszka Kaczorowska w kwiecistej mini. Wygląda fantastycznie
Źródło: AKPA
d2ynaol

Agnieszka Kaczorowska poinformowała o ciąży ostatniego dnia ubiegłego roku. W ciągu ostatnich miesięcy bardzo dużo czasu opowiadała o jej przebiegu - prowadziła bloga, nagrywała filmy, dawała porady przyszłym mamom.

W lipcu została mamą. Odkąd jej córeczka przyszła na świat, tancerka systematycznie dokumentuje niemal każdy jej dzień. W mediach społecznościowych chwali się fanom, jak zmienia się jej pociecha. Pokazuje też, jak zmieniała się sama w ciąży i jak wygląda kilka miesięcy po porodzie.

A trzeba przyznać, że wygląda świetnie. Aktorka i tancerka nie kryła, że jeszcze w oczekiwaniu na narodziny dziecka dbała o swoją formę. Zdrowy tryb życia przyniósł imponujące efekty. Teraz Agnieszka Kaczorowska śmiało może się znów chwalić szczupłą, wysportowaną sylwetką.

d2ynaol

Najnowsze zdjęcia są najlepszym przykładem. Aktorka pojawiła się na premierze nowej linii kosmetyków marki Avon. Do zdjęć pozowała w kwiecistej, dopasowanej mini z odważnym dekoltem. Kreacja świetnie podkreśliła jej smukłą figurę. Agnieszka Kaczorowska prezentuje się w tej stylizacji fantastycznie! A jak wam się podoba?

Zobacz wideo: Kaczorowska zapewnia: "Szkoła tańca to projekt mojego życia"'

d2ynaol

Podziel się opinią

Share
d2ynaol
d2ynaol