Trwa ładowanie...
dyj86uj

Agnieszka Kaczorowska wraz z miesięczną córeczką wspiera męża w pracy

Agnieszka Kaczorowska to świeżo upieczona mama na pełen etat. Ostatnio aktorka świętowała pierwszy miesiąc życia córki Emilii. Przy okazji wspierała również męża w pracy.
Share
Agnieszka Kaczorowska znów rozczula zdjęciami swojej rodziny.
Agnieszka Kaczorowska znów rozczula zdjęciami swojej rodziny.Źródło: ONS.pl
dyj86uj

Agnieszka Kaczorowska i Maciek Pela miesiąc temu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka będąc w ciąży, regularnie umieszczała filmiki z poradami dla przyszłych mam. Jest też bardzo aktywna na Instagramie, gdzie możemy zobaczyć zdjęcia jej uroczej rodzinki. Ostatnio Kaczorowska pokazała światu długo skrywaną siostrę.

Na najnowszej fotografii Agnieszka Kaczorowska pozuje razem z całą rodziną. Tancerka na rękach trzyma malutką Emilkę i z miłością spogląda w kierunku męża. Okazuje się, że pierwszy miesiąc życia córeczki jej tata świętuje w pracy. Pod postem czytamy:

"Emilia kończy dziś miesiąc... i jest najmłodszą uczestniczką @dope.camp. Niewielu z Was wie, że mój ukochany mąż @maciek.pela oprócz tego, że uczy tańca, to zajmuje się od wielu lat organizacją eventów tanecznych. A my z Emi jesteśmy z nim i przy nim, bo wiemy, że nasza obecność i wsparcie jest dla niego bardzo ważne. Poza tym nie wytrzymałybyśmy bez żadnego przytulasa przez 10 dni!"

dyj86uj

Fanów rozczuliło zarówno urocze zdjęcie, jak i opis pod nim. Internauci piszą: "Ile miłości jest na tym zdjęciu!", "Cała miłość w spojrzeniu. Piękne zdjęcie", "Jesteście cudowni".

dyj86uj

Podziel się opinią

Share
dyj86uj
dyj86uj