Trwa ładowanie...
d2qi7lb

Agnieszka Kaczorowska wrzuciła zdjęcie z córką. Internauci są pełni zachwytu

Z okazji Dnia Chłopaka Agnieszka Kaczorowska opublikowała zdjęcie ze swoją córką. Urocza fotografia zachwyciła fanów aktorki.
Share
Agnieszka Kaczorowska na jednej z imprez branżowych
Agnieszka Kaczorowska na jednej z imprez branżowychŹródło: ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski
d2qi7lb

W lipcu tego roku Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela po raz pierwszy zostali rodzicami. Para powitała na świat córkę Emilię. Od momentu narodzin aktorka regularnie udostępnia zdjęcia ze swoim dzieckiem. Młodzi rodzice są bardzo zaangażowani w wychowywanie córki.

"Czasem nie śpimy, czasem cały dzień tulimy, bo brzunio doskwiera... czasem awanturka, bo nosek zatkany, a czasem najchętniej leżałaby cały dzień przy piersi, bo nastrój jakiś słabszy... Ale wszystko to dalej jest piękne" - napisała aktorka jakiś czas temu.

Tym razem Agnieszka Kaczorowska opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak leży z córką na łóżku. Korzystając z okazji złożyła wszystkim Panom najlepsze życzenia z okazji Dnia Chłopaka.

d2qi7lb

"Jest też Dzień Chłopaka. Wysyłamy z Emi pozdrowienia dla małych i dużych chłopaków! Nasz najcudowniejszy chłopak - Mąż i Tata @maciek.pela - już dostał moc uścisków" - napisała Kaczorowska.

Post aktorki wywołał lawinę komentarzy.

"Wspaniałe dziewczyny! Przytulaki obowiązkowe!"

d2qi7lb

"Jedno z piękniejszych twoich zdjęć. Sama miłość".

ZOBACZ TAKŻE: Ciężarna Agnieszka Kaczorowska w butach na obcasie pozuje na targach dekoracyjnych

d2qi7lb

Podziel się opinią

Share
d2qi7lb
d2qi7lb