Trwa ładowanie...
d16qakd

Agnieszka Michalska po latach. Widzowie pokochali ją za rolę w "Lokatorach"

Co niektórzy z pewnością pamiętają serial "Lokatorzy". Onegdaj produkcja TVP cieszyła się olbrzymią popularnością. Zobaczcie, jak wygląda dziś Agnieszka Michalska, która grała Krysię.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Michalska powraca
Agnieszka Michalska powraca (East News, Fot: East News)
d16qakd

Serial "Lokatorzy" emitowany był od 2000 roku przez 5 lat w TVP1. Przez ten czas bohaterzy zaskarbili sobie sympatię widzów. Do dziś wspominana jest zwariowana grupka przyjaciół. Krysia była jedną z nich.

ZOBACZ TAKŻE: Królikowski zabrał nową dziewczynę na festiwal, na którym była Wieniawa: "Robi wszystko żebyśmy uwierzyli, że jest szczęśliwy"

Agnieszka Michalska grała nie tylko w "Sąsiadach", ale to właśnie ta produkcja zapewniła jej największą rozpoznawalność. Choć od emisji minęło sporo lat, aktorka nie zmieniła się ani trochę. Czas zdecydowanie stanął dla niej w miejscu i wygląda doskonale.

    East News

- Moja rola w "Lokatorach" nie była żadnym przekleństwem. Wręcz przeciwnie. Dzięki tej roli ja jestem znaną osobą - zapewniła w rozmowie z Party.

d16qakd

Aktorka przyznała również, że od dłuższego czasu nie grała w wielkich produkcjach. Postawiła na teatr a także zaczęła działalność na YouTube. Jak zapowiedziała w krótkiej rozmowie z Party, ma pojawić się niebawem w TVN.

Pamiętacie Krysię z "Lokatorów"?

d16qakd

Podziel się opinią

Share

d16qakd

d16qakd