Trwa ładowanie...

Agnieszka Mrozińska jest w żałobie. Zmarł jej ukochany ojciec

Agnieszka Mrozińska to aktorka szerszej publiczności znana głównie z roli w serialu "Barwy szczęścia". Gwiazda poinformowała na Instagramie o swojej stracie – niedawno pożegnała ukochanego ojca.

Share
Agnieszka Mrozińska jest w żałobie. Zmarł jej ukochany ojciec
Źródło: ONS.pl
d534nmf

Agnieszka Mrozińska od 2011 r. regularnie pojawia się w popularnym polskim serialu "Barwy szczęścia". Oprócz tego aktorka ma na swoim koncie wiele ról dubbingowych. Mrozińskiej nie jest również obca teatralna scena.

ZOBACZ TEŻ: Mrozińska o zawodowych ambicjach: "Marzy mi się by zagrać Anię Przybylską"

Jak większość osób publicznych Agnieszka Mrozińska prowadzi profil na Instagramie. Aktorka "Barw szczęścia" dzieli się ze swoimi obserwatorami zdjęciami z życia codziennego. Nie brakuje tam jej ukochanego, fotek z córeczką czy pocztówek z wakacji. Mrozińska lubi również chwalić się swoją nienaganną figurą, więc często wrzuca posty, na których pozuje w samym bikini.

d534nmf

Jednak tym razem aktorka podzieliła się bardzo smutną wiadomością. Mrozińska w chwytającym za serce wpisie mówi o śmierci swojego ukochanego taty. Pod czarno-białym zdjęciem ojca gwiazda pisze: "Tato będę za TOBĄ tęsknić. Spoczywaj w pokoju wiecznym i bądź tam na górze szczęśliwy. KOCHAM CIĘ. Twoja Córeczka". Internauci łącza się w bólu i przesyłają wyrazy współczucia Agnieszce Mrozińskiej.

d534nmf

Podziel się opinią

Share
d534nmf
d534nmf