Trwa ładowanie...
d1ziwee

Agnieszka Radwańska bierze ślub!

Przygotowania do ślubu Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta do tej pory były owiane tajemnicą. Zdradziła ich przyjaciółka, Karolina Woźniacka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (East News)
d1ziwee

Duńska tenisistka polskiego pochodzenia odpowiadała na pytania dziennikarzy o swoich planach wakacyjnych. W pewnym momencie zdradziła, że starsza z sióstr Radwańskich i jej ukochany - były tenisista Dawid Celt - niebawem zalegalizują swój związek. Sportsmenkę zacytowała oficjalna strona Women's Tennis Association.

Chętnie znowu poleciałybyśmy razem na wakacje, ale problemem jest na przykład to, że Aga bierze ślub. Dlatego nawet jak byśmy chciały wyskoczyć gdzieś w damskim gronie, to ciężko by było to zrobić, skoro jedna z nas ma swoje sprawy - powiedziała Woźniacka po zwycięskim dla siebie ćwierćfinale US Open.

27-letnia Radwańska i starszy od niej o trzy lata Celt w przeszłości razem trenowali, a od ponad trzech lat są parą. W 2015 roku podczas turnieju Katowice Open zawodniczka z Krakowa po raz pierwszy pokazała publicznie pierścionek zaręczynowy. Gratulujemy!

d1ziwee

Podziel się opinią

Share
d1ziwee
d1ziwee