Trwa ładowanie...
d1lirhn

Agnieszka Radwańska zmieniła fryzurę? Fani zachwyceni

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę na korcie tenisowym, ale to nie oznacza, że zniknęła z polskiego show-biznesu. Ostatnio pochwaliła się nową krótką fryzurą, czym zachwyciła obserwatorów na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Radwańska zdecydowała się na ostre cięcie
Agnieszka Radwańska zdecydowała się na ostre cięcie (Facebook.com)
d1lirhn

Agnieszka Radwańska to pierwsza polska tenisistka, która zarobiła na korcie ponad milion dolarów. W zeszłym roku zrezygnowała z gry, by oddać miejsce młodszym koleżankom.

Wszyscy zastanawiali się, jak poradzi sobie Agnieszka po zakończeniu kariery. Okazuje się, że była tenisistka zdecydowała się stworzyć sieć apartamentowców. Pierwszy z nich powstał w Krakowie. Wiele osób interesuje również życie prywatne Radwańskiej, która w 2017 r. wzięła ślub z Dawidem Celtem, który był jej sparingpartnerem.

Tenisistka zawsze przykładała dużą wagę do wyglądu. Często podkreślała, że dba o manicure. Agnieszka od zawsze nosiła dłuższe włosy, które zdecydowała się ostatnio ściąć. Efektami metamorfozy pochwaliła się na instagramowym profilu. Pod zdjęciem od razu pojawiły się komentarze zachwyconych internautów:

"Aga, wyglądasz super! Idealna kandydatka na ministra sportu";
"Boska fryzura";
"Co za słodziak tak na nas patrzy".

d1lirhn

Podziel się opinią

Share

d1lirhn

d1lirhn