Trwa ładowanie...
djmlsfo

Agnieszka Sienkiewicz zrobiła wyjątek. Pokazała wspólne zdjęcie z mężem

Agnieszka Sienkiewicz zrobiła fanom niespodziankę. Z okazji 3. rocznicy ślubu pokazała w sieci zdjęcie męża. Reakcja internautek? Powiedzieć, że oszalały z zachwytu, to mało.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Sienkiewicz od trzech lat jest szczęśliwą żoną Mikołaja Gauera
Agnieszka Sienkiewicz od trzech lat jest szczęśliwą żoną Mikołaja Gauera (ONS.pl)
djmlsfo

Agnieszka Sienkiewicz zdobyła ogromną popularność, najpierw wcielając się w rolę Kasi Mularczyk w serialu "M jak miłość", a później przebojowej Doroty w hicie Polsatu "Przyjaciółki". I choć zyskała status gwiazdy, aktorka robi wszystko, by woda sodowa nie uderzyła jej do głowy. Stroni od przechadzek po czerwonym dywanie, nie udziela wywiadów na temat życia prywatnego i nie dostarcza tabloidom plotek na swój temat.

ZOBACZ WIDEO: Agnieszka Sienkiewicz o powrocie do zawodu

O tym, że wyszła za mąż, dowiedzieliśmy się, gdy sama Sienkiewicz poinformowała media o tym fakcie. "Wbrew różnym spekulacjom jakie pojawiają się w mediach na ten temat, uroczystość miała charakter kameralny, w gronie rodziny i przyjaciół. Ogromnie się cieszę, że udało się nam zachować intymność i prywatność w tym dniu" - pisała wówczas na Instagramie.

djmlsfo

Po raz pierwszy pokazała się z mężem publicznie w marcu 2018 r. podczas uroczystej premiery filmu "Kobieta sukcesu", czyli prawie rok po ślubie (ceremonia odbyła się 27 maja 2017 r.). Przystojny Mikołaj Gauer jest właścicielem sieci aptek i pochodzi z Łodzi. Wraz z Agnieszką doczekali się dwóch pociech: 4-letniej Zosi oraz niespełna rocznej Marii.

Para bardzo pieczołowicie dba o swoją prywatność. Nawet na ich profilach na Instagramie na próżno szukać wspólnych zdjęć. Do teraz. Z okazji 3. rocznicy ślubu Sienkiewicz opublikowała fotkę z mężem.

"Z tym Panem życie to przepiękna podróż! Czasem słońce czasem deszcz ale zawsze "wespół w zespół" #rocznica #3rocznica #rocznicaslubu #love" - napisała.

Pod postem błyskawicznie pojawiły się komentarze fanek, które są zachwycone tym, jak prezentuje się małżonek aktorki. Nie zabrakło również gratulacji pod adresem zakochanych. Prawda, że dobrana z nich para?

djmlsfo

Podziel się opinią

Share
djmlsfo
djmlsfo