Trwa ładowanie...
dr21ulv

Agnieszka Sienkiewicz opublikowała zdjęcie. Fani ją atakują

Aktorka pochwaliła się na swoim instagramowym profilu zdjęciem z sesji. W komentarzach internauci zaczęli ją atakować. "To nie są naturalne rzęsy" - pisali.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Fani zwrócili uwagę na zadziwiająco długie rzęsy aktorki.
Fani zwrócili uwagę na zadziwiająco długie rzęsy aktorki. (East News, Fot: East News)
dr21ulv

Od 2012 roku gra w serialu "Przyjaciółki". I to właśnie dzięki tej produkcji zyskała popularność oraz sympatię wśród widzów. Aktorka w mediach społecznościowych promuje naturalność. Jednak ostatnie zdjęcie wywołało dyskusję. I to nie małą.

Nie od dziś wiadomo, że internauci bardzo dokładnie analizują zdjęcia gwiazd i nic nie umknie ich uwadze. Tym razem wiodącym tematem w komentarzach pod fotką były... rzęsy aktorki.

"Ale to nie są naturalne rzęsy na zdjęciu" - zauważa internautka.
"To są proszę Pani naturalne rzęsy, wytuszowane" - odpowiada aktorka i dodaje: "Są bardzo dobrze wytuszowane, rozczesane, żeby osiągnąć jak najbardziej spektakularny efekt, ale nie są to sztuczne rzęsy" - nie odpuszcza Sienkiewicz, a jej słowa potwierdziła makijażystka.

dr21ulv

W komentarzach nie brakowało również komplementów. Być może zbyt mocna obróbka graficzna sprawiła, że rzęsy aktorki mogą wydawać się po prostu nienaturalne.

Widać, że Agnieszkę Sienkiewicz te "zarzuty" uderzyły, ponieważ na większość negatywnych opinii odpowiada.

Jak podoba wam się nowe zdjęcie Sienkiewicz?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dr21ulv

Podziel się opinią

Share
dr21ulv
dr21ulv