Trwa ładowanie...
d2w8hk1

Agnieszka Sienkiewicz w skąpym stroju. Internauci zachwyceni: "Petarda"

Aktorka zyskała popularność grając w polsatowskim serialu "Przyjaciółki". Na swoim instagramowym profilu zaskoczyła i opublikowała zdjęcie w kusym stroju. Nie sposób oderwać wzroku od jej nóg.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sienkiewicz jest jedną z ulubionych polskich aktorek.
Sienkiewicz jest jedną z ulubionych polskich aktorek. (Instagram.com)
d2w8hk1

Sienkiewicz jest aktywna w mediach społecznościowych i tam systematycznie publikuje zdjęcia. A to z planu nagraniowego, a to czasami uchyli rąbka tajemnicy z życia prywatnego.

Na jej profilu ostatnio pojawiła się fotografia, na której pozuje w czarnym stroju. Zresztą bardzo skąpym. "Lata lecą , ale rockowej duszy człowiek nie oszuka. Lubię to zdjęcie” – napisała. Internauci najwyraźniej też lubią, bo zdjęcie zebrało ponad 16 tys. polubień. A jest to kilkakrotnie więcej od pozostałych.

W komentarzach rzecz jasna posypało się mnóstwo komplementów. Nic dziwnego, ponieważ Sienkiewicz prezentuje się świetnie. "Oszalałem. Normalnie zdjęcie mistrzostwo", "Pięknie", "Mistrz", "Zdjęcie przepiękne! Ale co się dziwić, skoro modelka taka piękna", "Petarda".

Ostatnio dużą popularnością wśród internautów cieszył się jej wpis o retuszowaniu zdjęć. Aktorka pokazała fotkę przed i po obróbce graficznej. Wyrażając tym samym niezrozumienie w dążeniu do perfekcji, która tak naprawdę nie istnieje. "Niedościgniony ideał... Teraz i ja będę mogła być jedną z nich" - pisała kąśliwie.

d2w8hk1

Też tak uważacie, że wygląda świetnie?

d2w8hk1

Podziel się opinią

Share

d2w8hk1

d2w8hk1