Trwa ładowanie...

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak już po ślubie? To zdjęcie wiele mówi!

Agnieszka Szulim i jej narzeczony, Piotr Woźniak-Starak, wciąż podsycają plotki dotyczące swojego związku. Niedawno milioner pokazał zdjęcie dwóch krzeseł z imionami i nazwiskami zakochanych. Na jednym z nich widniał jednak napis „Żona producenta Agnieszka Woźniak-Starak". 35-latek nie tylko nie odniósł się do swojego wpisu, ale opublikował kolejny, świadczący o tym, że para może być już po ślubie.

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak już po ślubie? To zdjęcie wiele mówi!Źródło: ONS.pl
d1tvzne
d1tvzne

Zakochani podobno planowali wydać na swoje wesele majątek. Impreza miała zachwycić hollywoodzkim rozmachem, a zaproszeni goście mieli poczuć się jak w bajce. Narzeczeni zgodnie unikali komentowania własnego ślubu i pilnowali, aby jego data pozostała ścisłą tajemnicą. Dzięki temu prawdopodobnie udało im się wyprawić uroczystość z dala od błysków reporterskich fleszy.

Źródłem najnowszych plotek dotyczących tego, że para jest już małżeństwem, w ostatnim czasie jest... sam Woźniak-Starak. Ledwo ucichło zamieszanie związane z poprzednim zdjęciem, ukochany dziennikarki, zamieścił kolejne. Tym razem na fotografii widzimy certyfikat zakupu modnego roweru. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jego właścicielką jest... Agnieszka Woźniak-Starak.

Jak myślicie, parze rzeczywiście udało się wziąć sekretny ślub? A może Piotr próbuje w ten sposób zmylić media?

d1tvzne
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1tvzne