Trwa ładowanie...
d2cxc51

Agnieszka Wesołowska wróciła po długiej przerwie. "Ten czas bardzo mnie zmienił"

Żona Jakuba Wesołowskiego przez pięć miesięcy nie dawała znaku życia na blogu i Instagramie. Teraz wróciła z wpisem o wdzięczności i punkcie zwrotnym w życiu. Nie zdradza, co takiego się wydarzyło, choć widywano ją w szpitalu z córeczką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka i Jakub Wesołowscy są rodzicami 4-letniej Róży
Agnieszka i Jakub Wesołowscy są rodzicami 4-letniej Róży (ONS.pl)
d2cxc51

Wesołowska była bardzo aktywna na blogu i w mediach społecznościowych, więc gdy nagle przestała cokolwiek publikować, fani zaczęli się niepokoić. "Nie wdając się w szczegóły mojego zniknięcia, mogę zapewnić, że ten czas bardzo mnie zmienił. To jeden z tych momentów, który noweliści nazwaliby punktem zwrotnym życia" – napisała enigmatycznie po pięciu miesiącach milczenia.

Jak podaje "Dobry Tydzień", Wesołowscy przeżywali trudne chwile, ale najgorsze mają już za sobą. "Tylko najbliżsi wiedzieli, że trapi ich poważny problem. Para często była widywana z córeczką Różą w jednym z warszawskich szpitali" – czytamy w tygodniku.

d2cxc51

Wesołowska nie zdradza powodów swojej nieobecności, ale wiele miejsca w najnowszych wpisach poświęciła tematowi wdzięczności.

"Wdzięczność to emocja, którą wyhodowałam w sobie przez tych 5 miesięcy. Ten czas pozwolił mi zrozumieć, co jest w życiu najważniejsze i nauczył cieszyć się z małych rzeczy. Pozwolił docenić to, o czym zapomina się w codziennym pędzie. Zatrzymać się na chwile i skupić na tym, co tu i teraz" – pisała Wesołowska, dodając: "Otwieram zupełnie nowy rozdział w swoim życiu".

Jakub i Agnieszka Wesołowscy poznali się w 2008 r., ale zanim stanęli na ślubnym kobiercu, w ich związku nastąpił poważny kryzys. Po kilku miesiącach rozstania wrócili do siebie i do dziś są nierozłączni. Pobrali się w 2014 r., a dwa lata później na świat przyszła ich córeczka Róża.

d2cxc51

Obejrzyj: "Rodzinny" wypad Wesołowskich w góry

d2cxc51

Podziel się opinią

Share

d2cxc51

d2cxc51