Trwa ładowanie...

Agnieszka Wesołowska wróciła po długiej przerwie. "Ten czas bardzo mnie zmienił"

Żona Jakuba Wesołowskiego przez pięć miesięcy nie dawała znaku życia na blogu i Instagramie. Teraz wróciła z wpisem o wdzięczności i punkcie zwrotnym w życiu. Nie zdradza, co takiego się wydarzyło, choć widywano ją w szpitalu z córeczką.

Agnieszka Wesołowska wróciła po długiej przerwie. "Ten czas bardzo mnie zmienił"Źródło: ONS.pl
d2mlvl8
d2mlvl8

Wesołowska była bardzo aktywna na blogu i w mediach społecznościowych, więc gdy nagle przestała cokolwiek publikować, fani zaczęli się niepokoić. "Nie wdając się w szczegóły mojego zniknięcia, mogę zapewnić, że ten czas bardzo mnie zmienił. To jeden z tych momentów, który noweliści nazwaliby punktem zwrotnym życia" – napisała enigmatycznie po pięciu miesiącach milczenia.

Jak podaje "Dobry Tydzień", Wesołowscy przeżywali trudne chwile, ale najgorsze mają już za sobą. "Tylko najbliżsi wiedzieli, że trapi ich poważny problem. Para często była widywana z córeczką Różą w jednym z warszawskich szpitali" – czytamy w tygodniku.

Wesołowska nie zdradza powodów swojej nieobecności, ale wiele miejsca w najnowszych wpisach poświęciła tematowi wdzięczności.

d2mlvl8

"Wdzięczność to emocja, którą wyhodowałam w sobie przez tych 5 miesięcy. Ten czas pozwolił mi zrozumieć, co jest w życiu najważniejsze i nauczył cieszyć się z małych rzeczy. Pozwolił docenić to, o czym zapomina się w codziennym pędzie. Zatrzymać się na chwile i skupić na tym, co tu i teraz" – pisała Wesołowska, dodając: "Otwieram zupełnie nowy rozdział w swoim życiu".

Jakub i Agnieszka Wesołowscy poznali się w 2008 r., ale zanim stanęli na ślubnym kobiercu, w ich związku nastąpił poważny kryzys. Po kilku miesiącach rozstania wrócili do siebie i do dziś są nierozłączni. Pobrali się w 2014 r., a dwa lata później na świat przyszła ich córeczka Róża.

Obejrzyj: "Rodzinny" wypad Wesołowskich w góry

d2mlvl8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mlvl8