Trwa ładowanie...
20-07-2012 10:30

Agnieszka Włodarczyk chce ślubu!

Agnieszka Włodarczyk chce ślubu!
d37xjme
d37xjme

Zmieniła zdanie i nie ma zamiaru zgodzić się na dziecko. Co na to Mikołaj Krawczyk?

Agnieszka Włodarczyk mocno przeżyła oskarżenia o rozbicie związku Mikołaja Krawczyka i Anety Zając. Pod koniec czerwca postanowiła sama wyjechać do rodzinnego Darłowa. Nie zabrała ze sobą ukochanego, ponieważ obwiniała Mikołaja, o to że jej nie bronił przed atakami mediów i znajomych. Tymczasem on nie czuje się winny i wpadł na sprytny plan jak zażegnać kryzys.

Według niego on i Agnieszka jak najszybciej powinni postarać się o potomka. Aktor ma już roczne bliźniaki ze związku z Anetą Zając: Herolda i Gerarda, jednak to nie jest dla niego żadną przeszkodą. Jak udało się dowiedzieć Faktowi, Włodarczyk nie jest już entuzjastką tego pomysłu. Chociaż aktorka jakiś czas temu mówiła, że chce jak najszybciej mieć dziecko, teraz nie chce o tym słyszeć.

Agnieszka zmieniła zdanie i stwierdziła, że najpierw musi być ślub, a dopiero potem może pomyśleć o dziecku – stwierdził informator Faktu.

Czyżby Agnieszka przestała ufać Mikołajowi?

(Fakt/PSz)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Polski aktor: Próbowałem ratować moje małżeństwo

d37xjme
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski
d37xjme