Trwa ładowanie...

Agnieszka Włodarczyk planuje zniknąć z show-biznesu? Internauci przyszli jej z pomocą: "Zlikwiduj Instagram"

Agnieszka Włodarczyk podzieliła się z fanami refleksjami na temat świadomego wycofania się z show-biznesu. Jedna z internautek zasugerowała, że celebrytka powinna usunąć Instagram. Odpowiedziała.

Internautka radzi Agnieszce Włodarczyk, by usunęła Instagram. OdpowiedziałaInternautka radzi Agnieszce Włodarczyk, by usunęła Instagram. OdpowiedziałaŹródło: AKPA, fot: AKPA
d1p6rcp
d1p6rcp

Agnieszka Włodarczyk przygodę z show-biznesem rozpoczęła, będąc jeszcze nastolatką. Aktorka debiutowała na ekranie w kontrowersyjnym filmie "Sara", gdzie zagrała u boku Bogusława Lindy. W późniejszych latach można ją było także podziwiać m.in. w "Plebanii", "13 posterunku" czy "Poranku kojota". Nie jest tajemnicą, że niegdyś Włodarczyk regularnie pojawiała się na salonach i chętnie przyjmowała propozycje udziału w programach rozrywkowych. Lata temu celebrytka zwyciężyła "Jak oni śpiewają", wystąpiła też m.in. w "Tańcu z Gwiazdami", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czy "Azja Express". Z czasem Włodarczyk wyraźnie ograniczyła jednak aktywność w show-biznesie.

Dziś Włodarczyk jedynie okazjonalnie pojawia się na ściankach i sporadycznie występuje na scenie. Celebrytka wiedzie szczęśliwe życie u boku Roberta Karasia, z którym wychowuje dwuletniego syna, Milana. Niedawno małżonkowie mierzyli się z trudnymi chwilami. Karaś znalazł się bowiem w centrum kolejnej afery dopingowej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dorota Szelągowska o nowym partnerze i "normalnym" życiu: "Jestem szczęśliwa i bez miłości też byłam"

Agnieszka Włodarczyk wycofała się z show-biznesu? "Jestem szczęśliwa"

Choć Włodarczyk obecnie stroni od ścianek, fani aktorki mogą śledzić jej codzienne perypetie na Instagramie. Kilka dni temu celebrytka zamieściła na swoim profilu wpis, w którym przyznała, że ostatnio nieco rzadziej publikuje w sieci nowe wpisy. Aktorka wyjaśniła, iż aktualnie jest pochłonięta macierzyństwem. Dodała również, że wcale nie zabiega o uwagę mediów.

d1p6rcp

Mało tu ostatnio do Was piszę. Po pierwsze dlatego, że Milan jest mega absorbujący, a po drugie, cokolwiek napiszę od serca, jestem na portalach plotkarskich. A nie zabiegam wcale o "bywanie" tam. Odsunęłam się od show-biznesu w Polsce. Jak widać "showbiz" nie chce o mnie zapomnieć, jak polska kinematografia - rozpoczęła wpis.

W dalszej części wpisu Włodarczyk przyznała, że czasem uznaje zainteresowanie mediów za miłą rzecz. Publikacje na portalach bywają jednak dla niej również uciążliwe.

To czasem jest miłe, i nie powiem, zaspokaja moją starą aktorską próżność, ale czasem są wyciągane zdania z kontekstu i robiona jest do tego inna narracja, albo złośliwy nagłówek. (...) Zablokowałam sporo osób (nie godzę się na hejt dotyczący moich spraw osobistych, na obelgi, i złośliwości). Nie potrzebuję wokół siebie wrednych ludzi. Mam cudowną rodzinę, na którą czekałam prawie 40 lat i jestem szczęśliwa - dodała.

Na zakończenie wpisu Agnieszka podziękowała również wszystkim, którzy "patrzą na życie po ludzku", nie oceniają oraz potrafią sami wyciągać wnioski i akceptują ją w każdym wydaniu - również wówczas, gdy "postawi granice".

d1p6rcp

Internautka radzi Włodarczyk, by zniknęła z social mediów. Odpowiedziała

Włodarczyk pod najnowszym postem mogła liczyć na wiele ciepłych słów ze strony internautów. Użytkownicy ochoczo komplementowali celebrytkę w komentarzach i zachwalali jej naturalność, a niektórzy radzili, by nie przejmowała się opiniami innych. Jedna z internautek zasugerowała zaś, że Włodarczyk powinna na dobre wycofać się z mediów społecznościowych. Aktorka odpowiedziała.

Zlikwiduj Instagram, wyłącz wszystkie informacje... I żyj spokojnie... - poradziła Włodarczyk jedna z użytkowniczek.

d1p6rcp

Ale ja lubię mieć kontakt ze swoją społecznością. Ale z normalnymi ludźmi -wyjaśniła w odpowiedzi celebrytka.

Monika Mrozowska w komentarzu zadeklarowała, że "ściska" koleżankę i życzyła jej siły w "trudniejszym czasie". Włodarczyk stwierdziła zaś, że "czas nie jest trudny, trudni są ludzie".

Internautka radzi Agnieszce Włodarczyk, by usunęła Instagram. Odpowiedziała Instagram
Internautka radzi Agnieszce Włodarczyk, by usunęła Instagram. Odpowiedziała Źródło: Instagram
Internautka radzi Agnieszce Włodarczyk, by usunęła Instagram. Odpowiedziała Instagram
Internautka radzi Agnieszce Włodarczyk, by usunęła Instagram. Odpowiedziała Źródło: Instagram
d1p6rcp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1p6rcp