Agnieszka Włodarczyk w naturalnej odsłonie. Wróciła wspomnieniami na Bali
GALERIA
Agnieszka Włodarczyk należy do grona tych znanych i lubianych, którzy chętnie dzielą się ciekawostkami ze swojego życia. Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i to właśnie tam relacjonuje nieraz kolejne podejmowane przez siebie wyzwania. Dotyczą nie tylko zawodowych projektów czy akcji, w które się angażuje. To jednak nie wszystko. Aktorka dokumentuje jedną ze swoich pasji, którą oprócz aktorstwa są właśnie podróże. Na profilu nie brakuje zdjęć z najpiękniejszych zakątków świata. Ostatnio podzieliła się rozmarzonym wspomnieniem z wyprawy na Bali.
Wspomnienie z wakacji
Fakt, że podróże szczególnie pasjonują Agnieszkę Włodarczyk, nie jest tajemnicą. Dała tego przykład, biorąc udział w programie "Azja Express". Najciekawsze miejsca jednak, co widać na jej profilach w mediach społecznościowych, zwiedziła prywatnie. Aktorka od czasu do czasu wraca wspomnieniami do tych podróży. Tak było i tym razem. Podzieliła się z fanami działającymi na wyobraźnię zdjęciem, na którym pozuje topless.
Subtelne zdjęcie
Nie należy jednak do celebrytek, które nadmiernie eksponują swoje wdzięki, toteż na selfie puściła oko do fanów i odsłoniła jedynie ramiona. Zdjęcie z niedawnych wakacji okrasiła wymownym podpisem, cytatem z piosenki "W domach z betonu" Martyny Jakubowicz.
"Obudziłam się później niż zwykle
Wstałam z łóżka w radio była muzyka
Najpierw zdjęłam koszulę,
potem trochę tańczyłam i przez chwilę się czułam jak dziewczyna świerszczyka", napisała.
Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Szybko wyłapali nawiązanie do ponadczasowego hitu, a przy okazji zasypali aktorkę komplementami. Trudno się dziwić. Agnieszka Włodarczyk w naturalnej odsłonie prezentuje się naprawdę pięknie!