Trwa ładowanie...
d2l6eoc

Agnieszka Włodarczyk walczy o dom dla porzuconych psów. Apeluje do fanów

Agnieszka Włodarczyk jest znaną miłośniczką zwierząt. Aktorka była świadkiem porzucenia psów przy drodze i zaapelowała do fanów o pomoc.
Share
Agnieszka Włodarczyk bardzo przyjęła się losem porzuconych zwierząt.
Agnieszka Włodarczyk bardzo przyjęła się losem porzuconych zwierząt.Źródło: ONS.pl
d2l6eoc

Agnieszka Włodarczyk będąc w trasie z grupą teatralną, doświadczyła nieprzyjemnej sytuacji. Po zatrzymaniu się na okolicznej stacji benzynowej gwiazda zauważyła błąkające się wokół ogrodzenia psy. Po rozmowie z ekspedientką dowiedziała się, że zwierzęta zostały porzucone w tym miejscu i odtąd nikt się nimi nie zainteresował..

- Odwracamy głowy i widzimy psy. Koczują tu od wczoraj, ktoś je wyrzucił z auta. Miła pani ze stacji opowiada całą historię. Podobno dzwoniła na policję i do gminy... zero reakcji. Dodzwoniłam się do gminy, pytając dlaczego nikt nie zareagował. Podobno już jadą... - napisała na Instagramie.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych aktorka zaapelowała o pomoc. Sama skontaktowała się telefonicznie z przedstawicielem gminy, który jest odpowiedzialny za przekazanie zwierząt do schroniska. Zapis ich rozmowy Agnieszka Włodarczyk opublikowała na swoim Insta Story.
Zobacz: Tomasz Niecik: "Razem z żoną zdecydowaliśmy się na adopcję"

W związku z brakiem reakcji odpowiednich służb aktorka prosi fanów o przygarnięcie psów. Sama nie jest w stanie tego zrobić w obecnej chwili, gdyż najbliższe dni spędzi w podróży po Polsce ze spektaklem "Przygody z Ogrodnikiem".

d2l6eoc

- Może ktoś mógłby podarować im dom? Help Ludziska. Niech ten Instagram przyda się do czegoś pożytecznego - zaapelowała.

Pomimo faktu, że musiała ruszyć w dalszą podróż, Agnieszka Włodarczyk cały czas pozostaje w kontakcie z zainteresowanymi osobami i przejmuje się losem psów. Jej zaangażowanie jest godne podziwu.

d2l6eoc

Podziel się opinią

Share
d2l6eoc
d2l6eoc