Trwa ładowanie...

Agnieszka Woźniak-Starak kiedyś i dziś. Zobaczcie, jak się zmieniała

Agnieszka Woźniak-Starak jest związana z mediami od niemal dwóch dekad. Przez lata wypracowała sobie mocną pozycję, choć w jej karierę nie brakowało zwrotów akcji. Sama też przeszła niejedną metamorfozę. Zobaczcie, jak się zmieniała.

Agnieszka Woźniak-Starak, lipiec 2021, Agnieszka Woźniak-Starak, lipiec 2021, Źródło: AKPA, fot: AKPA
d3l3qt7
d3l3qt7

Agnieszka Woźniak-Starak to dziś jedna z najbardziej wziętych prezenterek i dziennikarek. Na swoją pozycję pracowała długo i może się pochwalić naprawdę imponującym dorobkiem zawodowym. Już wybierając się na studia, nie miała wątpliwości, że to właśnie dziennikarstwem będzie zajmować się w przyszłości.

Kształciła się wielotorowo, szkoląc w zakresie dziennikarstwa radiowego i telewizyjnego. Szybko związała się z Polskim Radiem – w latach 2003-2004 pracowała w radiowej Jedynce. Rok później jednak porwała ją już telewizja. Wówczas jeszcze jako Agnieszka Szulim prowadziła poranne pasma stacji – najpierw "Kawę czy herbatę?", a później "Pytanie na śniadanie", i to właśnie te programy przyniosły jej największą rozpoznawalność.

październik 2012, Tomasz Kammel, Agnieszka Szulim AKPA
październik 2012, Tomasz Kammel, Agnieszka SzulimŹródło: AKPA, fot: AKPA
Agnieszka Woźniak-Starak, luty 2014, AKPA
Agnieszka Woźniak-Starak, luty 2014,Źródło: AKPA, fot:
Agnieszka Woźniak-Starak, luty 2015 AKPA
Agnieszka Woźniak-Starak, luty 2015Źródło: AKPA, fot: AKPA

TVP mocno stawiała na dziennikarkę – Agnieszka szybko też zaczęła się sprawdzać jako prowadząca festiwali i okolicznościowych koncertów. A w końcu także talent show – niewielu pewnie pamięta, że razem z Hubertem Urbańskim prowadziła "Bitwę na głosy". Skrzydła w telewizji rozwinęła jednak głównie pod szyldem TVN.

Zobacz wideo: Agnieszka Woźniak-Starak o słowach Jarosława Kaczyńskiego o LGBT. "To jest absurd"

Już w 2013 r. prowadziła wakacyjne wydania "Dzień dobry TVN". W tej stacji także okazało się, że jej domeną jest rozrywka. To tutaj w końcu prowadziła show-biznesowy program "Na językach", o którym zresztą było głośno i niejednokrotnie wzbudzał kontrowersje (łącznie z sądową batalią z Dodą).

d3l3qt7

2015 r. był z kolei rokiem przełomowym w życiu prywatnym dziennikarki. To wtedy rozwiodła się ostatecznie z Adamem Badziakiem, a na balu TVN przyjęła oświadczyny Piotra Woźniaka-Staraka. Dziennikarka i producent stali się jednym z najgorętszych duetów, a zarazem najbardziej wpływowych par. Łączyło ich wiele pasji – w tym właśnie film. Z czasem dziennikarka zaczęła także aktywnie udzielać się w firmie producenckiej męża.

Agnieszka Woźniak-Starak, maj 2013 AKPA
Agnieszka Woźniak-Starak, maj 2013Źródło: AKPA, fot: AKPA
Agnieszka Woźniak-Starak AKPA
Agnieszka Woźniak-StarakŹródło: AKPA, fot: AKPA
Agnieszka Woźniak-Starak, luty 2013, AKPA
Agnieszka Woźniak-Starak, luty 2013,Źródło: AKPA, fot:

Zawodowo w międzyczasie dziennikarka zaczęła zmieniać swój obszar zainteresowań i skupiła się na programach nie plotkarskich, ale stricte rozrywkowych. Znów pojawiła się w talent show, tym razem "Aplauz, Aplauz", ale prawdziwe wyzwanie, zresztą dedykowane właśnie jej, przyszło wraz z formatem "Azja Express".

d3l3qt7

Woźniak-Starak jednoznacznie pokazała, że doskonale odnajduje się w roli prowadzącej, która rozdaje karty. Kolejnym krokiem było powierzenie jej prowadzenia reaktywowanej wersji "Big Brothera".

Agnieszka Woźniak-Starak, akpa
Agnieszka Woźniak-Starak,Źródło: akpa, fot: AKPA
Agnieszka Woźniak-Starak, akpa
Agnieszka Woźniak-Starak,Źródło: akpa, fot: AKPA

Rozpędzona kariera dziennikarki wyhamowała z powodu osobistej tragedii. W sierpniu 2019 r. Woźniak-Starak straciła męża w tragicznych okolicznościach. Piotr zmarł w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno. Agnieszka wycofała się z mediów i życia publicznego.

d3l3qt7

Do pracy wróciła po kilku miesiącach – w marcu 2020 r. pojawiła się w radiowym eterze, prowadząc autorską audycję "Life Balance" na antenie newonce.radio. Niedługo później wróciła do "Dzień Dobry TVN", gdzie stworzyła nowy duet prowadzących razem z Ewą Drzyzgą.

Agnieszka Woźniak-Starak AKPA
Agnieszka Woźniak-StarakŹródło: AKPA, fot: AKPA
Agnieszka Woźniak-Starak AKPA
Agnieszka Woźniak-StarakŹródło: AKPA, fot: AKPA
Agnieszka Woźniak-Starak AKPA
Agnieszka Woźniak-StarakŹródło: AKPA, fot: AKPA

O tym, że wróciła w pełni do zawodowej gry, pokazała prowadząc festiwal w Sopocie właśnie w barwach TVN. Z pewnością można stwierdzić, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa – przeciwnie, dopiero się rozkręca.

 Agnieszka Woźniak-Starak, LISTOPAD 2019, Premiera filmu "Ukryta gra" AKPA
Agnieszka Woźniak-Starak, listopad 2019, Premiera filmu "Ukryta gra"Źródło: AKPA, fot: AKPA
Agnieszka Woźniak-Starak AKPA
Agnieszka Woźniak-StarakŹródło: AKPA
Agnieszka Woźniak-Starak AKPA
Agnieszka Woźniak-StarakŹródło: AKPA, fot: AKPA
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3l3qt7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3l3qt7