Trwa ładowanie...

Agnieszka Woźniak-Starak komplementuje Drzyzgę. Idealnie się dobrały

Choć krążą różne komentarze o ich debiucie w "Dzień dobry TVN", zaskarbiły sobie sympatię widzów. Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga skomentowały swoje pierwsze występy.

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak mają już za sobą kilka pierwszych odcinków "Dzień dobry TVN"Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak mają już za sobą kilka pierwszych odcinków "Dzień dobry TVN"Źródło: Instagram
d1uaggk
d1uaggk

Duet Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga przyciąga uwagę widzów, którzy chętnie komentują odcinki z ich udziałem. Choć panie nie uniknęły krytycznych słów, to wydaje się, że ich debiut w "Dzień dobry TVN" oceniają raczej pozytywnie. Dla obu dziennikarek to było duże wyzwanie. Z różnych względów.

Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do pracy w telewizji po rodzinnej tragedii. Natomiast Ewa Drzyzga ma okazję sprawdzić się po latach w porannym programie na żywo. Takie wyzwanie jeszcze przed nią nie stało, choć przeżyła swoje w "Rozmowach w toku". Jak teraz obie oceniają swoje pierwsze kroki z "Dzień dobry TVN"?

Roszady w programach śniadaniowych

Agnieszka Woźniak-Starak wystawiła swojej koleżance piękną laurkę. W rozmowie z "Galą" przyznała: - Energia w studiu jest bardzo dobra, komentarze w internecie ludzi też. Ewa jest rasową dziennikarką, legendą naszej stacji. Poprzeczka jest wystawiona wysoko, co bardzo mnie cieszy.

d1uaggk

Dla Woźniak-Starak to wymarzona sytuacja. Tym bardziej, że całkiem dobrze dogaduje się z Drzyzgą na planie programu.

- Już z Agnieszką wiemy, że potrafimy ze sobą pracować - przyznała w odpowiedzi Ewa Drzyzga.

Z zapowiedzi obu pań wynika, że wydania "Dzień dobry TVN" będą naszpikowane ważnymi, społecznymi tematami. Drzyzga zdradziła "Gali", że odkąd wyszło na jaw, że poprowadzi poranny program TVN-u, jest zasypywana poruszającymi historiami od obserwatorów.

d1uaggk

Myślicie, że ta para przyciągnie przed ekrany jeszcze więcej widzów?

d1uaggk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1uaggk