Trwa ładowanie...
d2dyb3w

Agnieszka Woźniak-Starak kupiła Piotrowi wyjątkowy prezent na urodziny. Nie zdążyli go odebrać

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała na swoim instagramowym profilu bardzo osobisty wpis. Opowiedziała o prezencie urodzinowym, który chciała podarować mężowi. Nie zdążyła.
Podziel się
Piotr Woźniak-Starak z żoną Agnieszką - byli wielbicielami psów
Piotr Woźniak-Starak z żoną Agnieszką - byli wielbicielami psów (ONS.pl)
d2dyb3w

Agnieszka Woźniak-Starak i jej mąż Piotr kochali psy. Małżonkowie opiekowali się aż 5 czworonogami i wciąż nie mieli ich dość. Właśnie dlatego dziennikarka szykowała dla swojego partnera wyjątkową niespodziankę urodzinową. Opowiedziała o niej na swoim instagramowym profilu. Starak kupiła mężowi szóstego psiaka - Vlada. Oboje mieli odebrać go z hodowli po wakacyjnym powrocie z Mazur. Kiedy doszło do wypadku i okazało się, że Woźniak-Starak zmarł, Agnieszka nie była w stanie zająć się szczeniakiem. Znalazła mu więc nowy dom.

Przy okazji Woźniak-Starak na Instagramie podziękowała za pozytywne komentarze, które pojawiły się po wywiadzie, którego udzieliła w "Dzień Dobry TVN".

"Chciałam Wam podziękować za wszystkie ciepłe słowa po dzisiejszym wywiadzie, to dla mnie naprawdę ważne. A to jest Vlad. Vlad miał być psem Piotrka, kupiłam mu go na urodziny, to miał być nasz trzeci Rhodesian, mieliśmy go odebrać po powrocie z Mazur, nie zdążyliśmy. Po tym, co się stało stwierdziłam, że nie poradzę sobie sama z sześcioma psami, co wcale nie znaczy, że go zostawiłam. Nasi przyjaciele z Zakopanego powiedzieli, że marzą o tym, żeby mieć psa Piotrka, więc razem odebraliśmy go z hodowli i Vlad pojechał na Podhale. I powiem Wam, że chyba trochę żałuję, bo jest cudowny! Ale wiem też, że ma najlepszy dom na świecie, jest rozpieszczony, mieszka pod Giewontem i tego akurat szczerze mu zazdroszczę! Razem z Vladem przesyłamy Wam mnóstwo dobrej energii z Zakopanego" - napisała Woźniak-Starak.

d2dyb3w

Piotr Woźniak-Starak urodził się 10 lipca 1980 r., zmarł 18 sierpnia 2019 r.

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

d2dyb3w

Podziel się opinią

Share

d2dyb3w

d2dyb3w