Trwa ładowanie...
d383sfe

Agnieszka Woźniak-Starak musi wybierać. Praca albo miłość

Nikt by nie przypuszczał, że otrzymanie propozycji zawodowych może wiązać się z konfliktem w małżeństwie. Jednak Agnieszka i Piotr Starakowie udowadniają, że jest to możliwe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przed Agnieszką trudny wybór.
Przed Agnieszką trudny wybór. (East News)
d383sfe

W 2016 r. dla Agnieszki Woźniak-Starak zakończył się pewien etap w życiu zawodowym. Stacja TVN wyemitowała wówczas ostatni odcinek show "Na językach", którego prowadzącą była właśnie celebrytka. Znajomi pary donosili, że Piotr był z tego powodu bardzo szczęśliwy. - On nie chce żony plotkary. A już wcześniej program przyniósł im wielu wrogów, bo Agnieszka musiała plotkować o znajomych z branży - dowiedział się "Fakt".

Jednak szczęście mężczyzny nie trwało zbyt długo, bo TVN planuje wznowienie plotkarskiego show i w roli prowadzącej stacja widzi właśnie jego żonę. Nowe "Na językach" moglibyśmy oglądać tej jesieni. Nie dziwi więc, że prezenterka już teraz powiedziała właścicielom TVN o obawach męża.

d383sfe

- Aga jest w patowej sytuacji. Z jednej strony nie chce podpaść Piotrowi, a z drugiej boi się, że jak odrzuci propozycję TVN, to narazi się stacji i o nowych projektach będzie mogła zapomnieć - mówił "Faktowi" znajomy pary.

Wygląda więc na to, że Agnieszka Woźniak-Starak ma trudny wybór. Nie da się łatwo wybrnąć z sytuacji, gdzie na szali stawiamy miłość i życie zawodowe, a któreś z nich musi przeważyć.

Waszym zdaniem celebrytka powinna przyjąć propozycję TVN?

d383sfe

Podziel się opinią

Share

d383sfe

d383sfe