Trwa ładowanie...
d4g49o8

Agnieszka Woźniak-Starak na gali Herbapol

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na gali organizowanej przez markę Herbapol. Dziennikarka towarzyszyła swoim teściom, Annie i Jerzemu Starakom.
Podziel się
Agnieszka Woźniak-Starak na gali Hebrapol
Agnieszka Woźniak-Starak na gali Hebrapol (ONS.pl)
d4g49o8

Agnieszka Woźniak-Starak po tragicznych wydarzeniach z sierpnia wycofała się z życia publicznego i mediów społecznościowych. Jej pierwszym wpisem po długim milczeniu były podziękowania dla przyjaciół i fanów za okazane jej wsparcie w tak trudnym czasie. Prosiła także o czas, którego potrzebuje do oswojenia się ze stratą.

Dotychczas pojawiła się tylko na festiwalu w Gdyni. W obecności Jerzego i Anny Staraków, rodziców jej męża, obejrzała podczas specjalnego pokazu "Ukrytą grę". Ostatniego dnia razem z ekipą filmu wzięła udział w uroczystej gali rozdania nagród.

Od tego czasu prezenterka stopniowo wraca do życia publicznego. Stała się nieco aktywniejsza w mediach społecznościowych. W jednym z ostatnich wpisów gratulowała Oldze Tokarczuk zdobycia literackiej nagrody Nobla.

   ONS.pl
(ONS.pl)

Ostatnio pojawiła się na kolejnej gali, Herbapol Esencja Natury. Uroczysty wieczór spędziła ponownie w towarzystwie teściów, Anny i Jerzego Staraków. Choć nie chciała przyciągać zbytniej uwagi, jej obecność nie uszła uwadze zebranych. Wizytę Staraków na prestiżowym wydarzeniu uwiecznili fotoreporterzy.

d4g49o8

Zobacz wideo: Burza oklasków po pokazie ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka

d4g49o8

Podziel się opinią

Share
d4g49o8
d4g49o8