Trwa ładowanie...
d29ezgx

Agnieszka Woźniak-Starak podpisała intercyzę przed ślubem z Piotrem Woźniakiem-Starakiem

Gdy Piotr Woźniak-Starak poślubił Agnieszkę Szulim, wszyscy zastanawiali się, jak młodzi porozumieli się w kwestii majątku. Okazało się, że świeżo upieczeni małżonkowie spisali intercyzę. W dokumencie widnieją dwa ważne zapisy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Piotr Woźniak-Starak poślubił Agnieszkę Szulim w 2016 r.
Piotr Woźniak-Starak poślubił Agnieszkę Szulim w 2016 r. (ONS.pl)
d29ezgx

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka (wówczas) Szulim przed swoim bajkowym ślubem w Wenecji w 2016 r. spisali intercyzę. Jak jednak przekonywali znajomi pary, ta powszechna procedura nie miała nic wspólnego z brakiem miłości. W tym przypadku w grę wchodzi rodzinna fortuna męża telewizyjnej gwiazdy, która wyceniana jest na ok. 3,5 mld złotych.

- W tym związku naprawdę jest miłość. Piotrek jest ślepo zapatrzony w Agnieszkę, a ona odwzajemnia mu się tym samym. Musieli podpisać intercyzę tak na wszelki wypadek, gdyby coś poszło nie tak. Takie są zwyczaje - zdradził wówczas w rozmowie z "Super Expressem" przyjaciel pary.

Tabloid wyliczył, że najważniejsze punkty ślubnej umowy Szulim i Woźniaka-Staraka dotyczyły mieszkania, alimentów w wysokości 20 tys. złotych miesięcznie oraz zabezpieczenia przyszłości potomstwa.

d29ezgx

"W intercyzie są dwa istotne zapisy. Po ewentualnym rozwodzie Agnieszce będzie należał się dach na głową i odpowiednia kwota, która umożliwi jej godne życie. Tak samo ewentualnemu dziecku" - podał "Super Express".

- Intercyza w świecie biznesu to normalna sprawa. Nikogo już nie szokuje i wcale nie oznacza, że para z góry zakłada, że małżeństwo skończy się rozwodem. To po prostu biznesowe zabezpieczenie - skomentował w "Super Expressie" mecenas Artur Wdowczyk.

Przypomnijmy, że w polskim show-biznesie takie umowy podpisali m.in. Michał Niemczycki z Anną Czartoryską czy Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny.

ZOBACZ WIDEO: Agnieszka Woźniak-Starak z mężem Piotrem Woźniakiem-Starakiem na ściance

d29ezgx

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d29ezgx

d29ezgx
d29ezgx