Trwa ładowanie...
dd9l8rr

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na gali zamknięcia festiwalu w Gdyni

Agnieszka Woźniak-Starak nie zabrakło w najważniejszym momencie Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Wzięła udział w uroczystej gali rozdania nagród.
Podziel się
Agnieszka Woźniak-Starak na 44. FPFF w Gdyni
Agnieszka Woźniak-Starak na 44. FPFF w Gdyni (East News)
dd9l8rr

Obecność Agnieszki Woźniak-Starak na gdyńskim festiwalu filmowym była potwierdzona wcześniej przez rzeczniczkę festiwalu. Prezenterka była wyczekiwana przez wielu przedstawicieli mediów obecnych podczas wydarzenia.

Pojawiła się jednak dopiero przedostatniego dnia filmowego święta. Nie zjawiła się na porannej piątkowej konferencji prasowej, ale wzięła udział w pokazie kilka godzin później, czyli o 16:30.

"Ukrytą grę" obejrzała w obecności Jerzego i Anny Staraków, rodziców męża. Seans filmu wywołał wzruszenie wśród bliskich producenta. Dziennikarka przyjęła gratulacje od kilku osób, a publiczność zaś nagradzała obraz oklaskami kilka minut.

dd9l8rr
East News
Podziel się

Fotoreporterom udało się uchwycić pojawienie się dziennikarki również ostatniego dnia. Agnieszka Woźniak-Starak wzięła udział także w uroczystości zamknięcia festiwalu. Wraz z bliskimi towarzyszyła ekipie ostatniego filmu w dorobku jej tragicznie zmarłego męża. To właśnie podczas gali jury poda zwycięzcę Złotych Lwów, o które walczy "Ukryta gra".

Zobacz wideo: Burza oklasków po pokazie ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka

dd9l8rr

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


dd9l8rr

dd9l8rr
dd9l8rr