ycipk-39r0qu

Agnieszka Woźniak-Starak porwała męża na randkę. Pokazała zdjęcie

Agnieszka Woźniak-Starak dba o to, by uczucie w jej związku nie wygasło. Gwiazda zabrała swojego męża na romantyczną randkę. Fotką pochwaliła się w sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak (ONS.pl)
ycipk-39r0qu

Agnieszka Woźniak-Starak nie może narzekać na powodzenie zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Świetnie radzi sobie jako gospodyni programu "Big Brother", a jej małżeństwo z milionerem wydaje się sielanką. Gwiazda stara się, by do jej związku nie wkradła się rutyna. Często wraz z mężem wybiera się na romantyczne wakacje tylko we dwójkę. Para ma też swoja sposoby, jak urozmaicić sobie życie w Warszawie. Ostatnio prezenterka porwała swojego ukochanego na randkę do wytwornego baru, ukrytego na dachu jednego z luksusowych, stołecznych hoteli.

- Zabrałam męża na randkę do mojego ulubionego baru - napisała Agnieszka Woźniak-Starak. I pokazała fotkę w romantycznego wypadu.

ycipk-39r0qu

Ceny drinków w takim miejscu mogą przyprawić o zawrót głowy, ale Starakowie nie muszą oszczędzać. Wszystkim tym, którzy wyznają zasadę, że "pieniądze szczęścia nie dają", polecamy odwiedzić instagramowe konto Agnieszki.

Mamy nadzieję, że randka się udała!

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-39r0qu

ycipk-39r0qu
ycipk-39r0qu