Trwa ładowanie...

Agnieszka Woźniak-Starak rozpoczyna nową pracę. Tym razem nie w telewizji

Agnieszka Woźniak-Starak była przez lata związana z TVN-em, prowadziła "Big Brothera" i "Ameryka Express", ale po śmierci męża nie wróciła przed kamerę. 11 marca rozpocznie nowy etap w swojej karierze.

Agnieszka Woźniak-Starak rozpoczyna nową pracę. Tym razem nie w telewizjiŹródło: ONS.pl
d108twm
d108twm

Po tragicznej śmierci męża w sierpniu 2019 r. Agnieszka Woźniak-Starak na kilka miesięcy zawiesiła swoją działalność zawodową i unikała publicznych wyjść. Pokazała się co prawda na festiwalu filmowym w Gdyni, gdzie premierę miał ostatni film jej męża ("Ukryta gra"), ale o rychłym powrocie do dawnych obowiązków nie było mowy. Teraz jednak angażuje się w nowe projekty i wiemy, o czym będzie rozmawiać w swojej audycji radiowej.

Obejrzyj: "Sala samobójców. Hejter". Dominika Kulczyk: "Ten film jest krzykiem, żeby coś z hejtem zrobić"

6 marca Agnieszka Woźniak-Starak prowadziła premierową imprezę filmu "Sala samobójców. Hejter", gdzie mówiła m.in.:

- Miałam stalkera przez trzy lata. Wszyscy dzisiaj boimy się koronawirusa, dużo rozmawiamy o tym i robimy zapasy. Ale jest też inny wirus. Jest to wirus nienawiści i na to nie ma szczepionki - powiedziała ze sceny.

d108twm

Kilka dni wcześniej zapowiedziała na Instagramie, że wraca do pracy w mediach, ale tym razem nie zobaczymy jej przed kamerą. Nowe zajęcie jest związane z radiem Newonce, gdzie Woźniak-Starak będzie prowadzić autorską audycję "Life Balance".

Jak dowiedział się tygodnik "Party", pierwszy raz w nowej roli usłyszymy ją już w środę 11 marca o godz. 16. Woźniak-Starak będzie rozmawiać z kobietami, nie tylko z pierwszych stron gazet, o tym, "jak złapać w życiu równowagę, być eko, szukać inspiracji". Podobno zaproszenie do jednej z pierwszych audycji przyjęła Magdalena Boczarska. Gwiazda filmu "Sztuka kochania", wyprodukowanego przez Piotra Woźniak-Staraka.

d108twm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d108twm