Trwa ładowanie...
dvth3mc

Agnieszka Woźniak-Starak rzuciła ścianki? To tylko pozory!

Od lutego 2017 roku na próżno szukać jej na celebryckich imprezach. Po głośnej deklaracji dziennikarka przestała pozować na ściankach i udzielać krótkich wypowiedzi do kamery zwanych "setkami". Osoby, które sądziły, że to będzie jej medialny koniec, zapomniały, że istnieje... Instagram.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Agnieszka Woźniak-Starak rzuciła ścianki? To tylko pozory!
(East News)
dvth3mc

- #bestselleryempiku #OSTR Płyta, która zamiata! Przyszłam, żeby zobaczyć go na żywo, pół godziny przed czasem. I nie zobaczyłam, bo najpierw wsadzają cię na kilometrową ściankę, potem udzielasz kretyńskich wywiadów, a na koniec okazuje się, że nie ma dla ciebie miejsca na widowni. I pierwszy raz w życiu trafił mnie szlag, dlatego od dziś pieprzę ścianki i pieprzę wywiady, możecie pisać, że gwiazdorzę, przynajmniej będziecie mieli powód. Pozdrawiam #prezesowa – ten wpis Agnieszki Woźniak-Starak z lutego 2017 po gali Bestsellerów Empiku rozgrzał media, jej fanów i był zapowiedzią nowej ery – ery bez Agnieszki w ogólnie pojętym show-biznesie. Ale czy na pewno? Czy Woźniak-Starak oraz inne gwiazdy jeszcze potrzebują ścianek i wywiadów, by funkcjonować z powodzeniem w świecie mediów i rozpalać do czerwoności fanów?

   Instagram.com
(Instagram.com)

Jeszcze nie tak dawno pojawienie się na celebryckim evencie niosło za sobą konkretne korzyści finansowe oraz gwarancję publikacji w mediach internetowych odnośnie gorzej lub lepiej dobranej kreacji. Otrzymanie zaproszenia na imprezę i wejście na ściankę świadczyło o tym, że dana osoba jest uznawana za gwiazdę. Dziś ten status można zapewnić sobie nie wychodząc z domu. Nową ścianką dla celebrytów stał się bowiem Instagram.

dvth3mc

Dobrze prowadzone konto to nie tylko liczni followersi, a co za tym idzie, mnóstwo pieniędzy i możliwość dyktowania warunków reklamodawcom. To także niemal gwarantowana obecność na portalach internetowych. Szczerze? Dziennikarze show-biznesowi zaczynają dzień od sprawdzenia, co nowego wrzuciły gwiazdy na Instagram. To często kopalnia wiedzy o celebrytach, którzy pokazują w sieci coraz więcej. Na ściance mogły zaprezentować zaledwie jedną sukienkę danego wieczoru. Instagram umożliwił im nie tylko pokazanie kulis takiego wyjścia (przebieranki, wybór kreacji konsultowany z fanami), ale także eksponowanie ciała na wakacjach, dzielenie się ważnymi momentami jak egzaminy, śluby, narodziny dzieci czy zabieranie głosu w istotnych dla nich sprawach (marsz kobiet, wycinka drzew). Na swojej instagramowej ściance mają pełną kontrolę nad wizerunkiem. Nikt ich nie przyłapie z wystającą metką czy w za ciasnym kombinezonie. Nie wytknie wpadki w postaci podwianej sukienki czy opadającego ramiączka i uwidocznionego sutka. Taka ścianka bardziej im się opłaca!

Woźniak-Starak mimo iż głośno i szumnie zapowiedziała, że kończy ze ściankami, nie przestała być aktywna na Instagramie, gdzie chwali się luksusowym życiem. Nie pozwala tym samym o sobie zapomnieć.

- Agnieszka swoim "pieprzeniem ścianek" zapędziła się w kozi róg, bo teraz jej po prostu nie wypada bywać na imprezach. Ale od czego jest Instagram? W końcu żadna celebrytka nie może sobie pozwolić na kompletny detoks od lansu, a dzięki fotkom wrzucanym do sieci Aga może podtrzymywać zainteresowanie wokół swojej osoby. Nie ma w końcu żadnego programu czy projektu, przynajmniej do czasu emisji "Azji Express 2", więc łatwo byłoby o niej zapomnieć. A przecież tego by nie chciała, mimo szczerych deklaracji – mówi reporter Wirtualnej Polski, Piotr „Grabari” Grabarczyk.

Celebrytka korzysta również z konta swojego męża, Piotra Woźniaka-Staraka, by regularnie zaznaczać swoją obecność w sieci. Mimo iż teoretycznie nie bywa, publikacji o niej nie brakuje. Swoją aktywnością sama się do nich przyczynia. Przypadek?

   Instagram.com
(Instagram.com)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dvth3mc

Podziel się opinią

Share
dvth3mc
dvth3mc