Trwa ładowanie...

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Ale nie do TVN-u

Agnieszka Woźniak-Starak podjęła przełomową decyzję. Najprawdopodobniej w styczniu wróci do pracy. Ale nie będzie to TVN.

Share
Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Ale nie do TVN-uŹródło: ONS.pl
d2fbozt

Mijający rok był dla Agnieszki Woźniak-Starak koszmarem. Śmierć męża, perturbacje z jego pochówkiem, żałoba. Nic dziwnego, że dziennikarka wycofała się z życia publicznego i zawiesiła karierę. Dlatego nikogo nie zdziwiła jej nieobecność na jesiennej ramówce TVN oraz informacja, że nie będzie jej w kolejnej edycji "Big Brothera". Potrzebowała czasu.

ZOBACZ TEŻ: Poruszona Agnieszka Woźniak-Starak wychodzi z premiery "Ukrytej gry"

Niedawno była zaangażowana w promocję ostatniego filmu męża, zaczęła też ponownie udzielać się w społecznościówkach. A teraz wykonała kolejny krok.

d2fbozt

- Od nowego roku wraca do pracy - mówi w "Super Expressie" osoba z otoczenia dziennikarki.

Ale nie zobaczymy jej w TVN-ie. Jak mówi źródło tabloidu, Agnieszka Woźniak-Starak zagości na falach eteru.

- Będzie pracowała w newonce.radio - dodaje informator gazety.

"Super Express" ustalił, że Woźniak-Starak będzie miała własną audycję, gdzie poruszy tematy kobiece.

Tabloid pisze też, że do współpracy z radiem namówił ją Kuba Wojewódzki. Jest jej przyjacielem i to on wspierał dziennikarkę w najtrudniejszych chwilach. Poza tym Wojewódzki sam ma audycję w newonce.radio. W każdy poniedziałek razem z Piotrem Kędzierskim rozmawiają z zaproszonymi gośćmi – m.in. przeprowadzili świetną rozmowę z Krzysztofem Materną.

Tabloid ustalił też, że Agnieszka Woźniak-Starak nie myśli na razie o powrocie do TVN-u. "Chce wracać małymi kroczakami" – cytuje gazeta jej znajomych

d2fbozt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2fbozt
d2fbozt