Trwa ładowanie...

Poszła na spacer. Natknęła się na rzeźbę, która wywołała wspomnienia

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała zdjęcie z rzeźbą żyrafy z warszawskiego Parku Praskiego. Pamięta ją z dzieciństwa.

Share
Poszła na spacer. Natknęła się na rzeźbę, która wywołała wspomnieniaŹródło: ONS
d11cusd

Agnieszka Woźniak-Starak jest coraz aktywniejsza w mediach społecznościowych. Pokazuje, jak spędza kwarantannę w towarzystwie swoich 7 psów. Teraz postanowiła powspominać swoje dzieciństwo. Podczas wycieczki do Parku Praskiego zrobiła sobie zdjęcie z rzeźbą żyrafy, którą pamięta jeszcze z dzieciństwa.

Zdjęcie zamieściła na Instagramie i napisała: "Żyrafa mojego dzieciństwa. W 1981 r. zamieszkałam z rodzicami na Pradze. W tym samym roku żyrafa stanęła w Parku Praskim. Była prezentem od warszawskiego ZOO dla dzieci. W przeciwieństwie do mnie nie zmieniła się wcale. Rzeźbę wykonał Władysław Frycz".

Agnieszka Woźniak-Starak długo nie mogła pozbierać się po śmierci ukochanego męża Piotra. Oczywistym dla niej było wycofanie się z show-biznesu i pracy z telewizji. Zapowiedziała długi urlop, po czym zniknęła. Po kilku miesiącach żałoby stanęła na nogi i zaczęła prowadzić audycję w jednej z rozgłośni radiowych. Od pewnego czasu coraz częściej gości też w mediach społecznościowych. Widać, jak wielką frajdę sprawia jej kontakt z fanami.

d11cusd

Zobacz także: Małgorzata Rozenek wspiera Woźniak-Starak: "Pokazuje niezwykły hart ducha"

d11cusd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11cusd
d11cusd