ycipk-3yccif

Agustin Egurrola zabrał córkę na wakacje. Carmen ma już 10 lat

Gwiazdor stacji TVN wypoczywa nad basenem wraz z córeczką. Pokazał zdjęcie z ich rodzinnych wakacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agustin Egurrola i jego córka Carmen
Agustin Egurrola i jego córka Carmen (Instagram.com)
ycipk-3yccif

Niewiele osób wie, że popularny tancerz i choreograf wychowuje 10-letnią córeczkę Carmen. Dziewczynka jest owocem związku Egurroli i tancerki Niny Tyrki, którą poznał podczas piątej edycji Tańca z gwiazdami. Niestety Agustin Egurrola i Nina Tyrka rozstali się w burzliwej atmosferze. Oboje obwiniali siebie o rozpad związku i przez długi czas rozmawiali wyłącznie o opiece nad dzieckiem. Na szczęście jakiś czas temu udało im się dojść do porozumienia i starają się być w przyjaznych relacjach.

Carmen jest oczkiem w głowie Agustina. Korzystając z tego, że dziewczynka niedawno skończyła rok szkolny, tata postanowił zabrać ją na wakacje. Na Instagramie opublikował zdjęcie z hotelowego basenu. Uśmiechnięty Agustin i jego córka zrobili zapozowali do selfie. Choreograf w podpisie pod fotografią wyznał, że spędzają "cudowny czas razem".

ycipk-3yccif

"#kocham #forever #cudnyczasrazem #córuniatatunia #zawszerazem #wakacje #opalando #najpiękniejsza #najmadrzejsza #moja #tylkomoja" - napisał tancerz.

Egurrola wydaje się być idealnym tatą. Carmen na pewno długo będzie wspominać radosne wakacje spędzone z kochającym ojcem.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3yccif

ycipk-3yccif
ycipk-3yccif