Trwa ładowanie...

AJ z Backstreer Boys znów zostanie tatą!

Członkowie zespołu Backstreet Boys zyskali ogromną popularność w latach 90. niemal na całym świecie. Nic więc dziwnego, że ich życiem osobistym do tej pory interesuje się wiele fanek. Wokaliści pozakładali rodziny, które stale się powiększają. W najbliższym czasie po raz kolejny ojcem zostanie AJ.

Share
AJ z Backstreer Boys znów zostanie tatą!
Źródło: Instagram.com
d3rly1x

Żona piosenkarza spodziewa się drugiego dziecka. Para postanowiła pochwalić się radosną nowiną w internecie. Wokalista opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym widać cztery buty ustawione od największego rozmiaru do najmniejszego. Fotografię opatrzył podpisem:

- Tak więc rodzina McLean spodziewa się nowego dodatku już na wiosnę. Jesteśmy bardzo podekscytowani! - brzmią słowa piosenkarza.

d3rly1x

Wszystko wskazuje więc na to, że AJ, uważany za jednego z najbardziej niegrzecznych członków zespołu Backstreet Boys, świetnie sprawdza się w roli głowy rodziny. Swoim szczęściem chętnie chwali się w sieci pozując do zdjęć z żoną oraz 3-latnią córeczką Avą. W jednym z wywiadów przyznał nawet:

- Obojętnie, czy urodzi się chłopiec, czy dziewczynka to nadal będzie trudne doświadczenie. Nie jest tak, że gdy już raz zostaniesz ojcem to wiesz wszystko. To jest cały czas proces uczenia się.

Jak myślicie, wokalista w końcu wydoroślał?

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Zobacz także: Podsiadło o swojej metamorfozie: "Zawsze chciałem mieć zarost!"

d3rly1x

Podziel się opinią

Share
d3rly1x
d3rly1x