Trwa ładowanie...
d3nvmjb

Akop Szostak wytatuował na udzie twarz żony. Miał być Joker, ale nie wyszło

Akop Szostak postanowił zaskoczyć żonę. Zamiast kwiatów, pokazał jej nowy tatuaż, który zrobił sobie na udzie. Reakcja ukochanej? Dyplomatyczna to mało powiedziana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Akop Szostak zrobił sobie nowy tatuaż
Akop Szostak zrobił sobie nowy tatuaż (ONS.pl)
d3nvmjb

Akop Szostak to przede wszystkim zawodnik MMA. Ci, dla których ten rodzaj sportu jest czarną magią, mogli go poznać w "Tańcu z Gwiazdami". Był kolejnym przedstawicielem sportów walki, który wystąpił w tanecznym show. Wcześniej na parkiecie sprawdzili się już: Mariusz Pudzianowski, Paweł "Popek" Mikołajuw, Przemysław Saleta, Izu Ugonoh, Andrzej Gołota oraz Krzysztof Włodarczyk.

Akop Szostak: "Lubię sprawiać ludziom radość"

Niestety, przygoda Akopa z programem dość szybko się skończyła. Zajął 7. miejsce (na 11 uczestników). Nie zniknął jednak na dobre. Fani wciąż mogą go podglądać na jego profilu na Instagramie.

d3nvmjb

PRZECZYTAJ TEŻ: "Taniec z Gwiazdami". Akop Szostak zdradził, co stało się z jego ojcem

Pasją Szostaka, oprócz MMA, są też tatuaże. Niedawno pochwalił się swoim najnowszym arcydziełem na skórze. Jego całe udo zajmuje teraz wizerunek żony Sylwii. Z pewnością nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ukochana Akopa wystylizowana jest na... filmowego Jokera.

Choć zdania internautów są podzielone (część osób jest zachwycona, inni nie podzielają tego entuzjazmu), najważniejsza i tak była opinia Sylwii.

"Akop nie robi sobie po mnie pamiątek. Wielu panów wykonuje sobie tatuaże z kobiecym wątkiem, ale nie każdy chce wykorzystać do tego wizerunek swojej żony... Ja lubię wszystkie dziary mojego szalonego męża. Ta jest szczególna z wiadomych przyczyn" - podsumowała w jednym z komentarzy.

d3nvmjb

Trzeba przyznać, że wybrnęła z tego po mistrzowsku. A jak wam się podoba tatuaż Akopa?

d3nvmjb

Podziel się opinią

Share
d3nvmjb
d3nvmjb