Trwa ładowanie...
d1knsjz
News

Aktorka wyrzucona z samolotu. Awanturowała się w pierwszej klasie

Tara Reid nie będzie miło wspominać tej podróży. Aktorka została poproszona o opuszczenie samolotu. Pilot nie mógł znieść jej zachowania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tara Reid
Tara Reid (Getty Images)
d1knsjz

Tara Reid jest amerykańską aktorką, znaną z występów w serii filmów "American Pie". Nigdy nie zdobyła wielkiego uznania w branży. Jednak rola w niezbyt ambitnej komedii była jej przepustką do tego, by pojawiać się na drugorzędnych wydarzenia w Hollywood i wdzięczyć się na ściankach. Niestety Reid w swoim mniemaniu jest dużo większą gwiazdą. Ostatnio mogli to odczuć pracownicy Delta Air Lines.

Celebrytka miała lecieć ostatnio z Los Angeles do Nowego Jorku, ale po wejściu na pokład okazało się, że miejsce, w którym ją usadzono nie spełnia jej oczekiwań. Gwiazdka podróżowała z pieskiem i chciała zająć zaciszne miejsce przy oknie. Z powodu dużego obłożenia samolotu, pracownicy pierwszej klasy nie mogli spełnić tej zachcianki. Dodatkowo aktorkę rozjuszył brak poduszki na jej miejscu. Zaczęła się awanturować z personelem. Doszło do tego, że musiał interweniować pilot. Zawrócił on samolot, który znajdował się już na pasie startowym i wysadził kapryśną pasażerkę przy "rękawie". Całe zamieszanie wytłumaczono "problemem z obsługą klienta".

d1knsjz

Myślicie, że pilot postąpił słusznie?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d1knsjz

d1knsjz
d1knsjz