Trwa ładowanie...

Ala Boratyn zmieniła się nie do poznania. Tak teraz wygląda połówka Blog27

Alę Boratyn i Tolę Szlagowską zna cały kraj. W wieku trzynastu lat zrobiły zawrotną karierę. Nagrywały piosenki, koncertowały w Polsce i poza jej granicami, poznały wielu ludzi z branży, miały wielu fanów. Jednak ich zespół – Blog27 – szybko się rozpadł, a słuch o nich zaginął. I choć ostatnio Tola znowu zabłysnęła, to o Ali wciąż jest cicho. Jak teraz wygląda i czym się zajmuje?

Ala Boratyn zmieniła się nie do poznania. Tak teraz wygląda połówka Blog27Źródło: ONS.pl
d27zz72
d27zz72

Urodziły się tego samego dnia, przyjaźniły od zawsze i miały jedno marzenie – chciały robić muzykę i być dzięki temu sławne. Szybko udało im się to marzenie spełnić. Ala Boratyn i Tola Szlagowska założyły zespół Blog27. To dało im popularność nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Projekt jednak szybko upadł. Po roku Boratyn stwierdziła, że kończy ten rozdział w swoim życiu.

Jak przyznawała w wywiadach po latach, miała dosyć tej popularności. Rozpoznawalność ją męczyła. Poza tym chciała tworzyć mniej komercyjną muzykę.

I choć o Toli Szlagowskiej ostatnio znowu zrobiło się głośno, to o Ali raczej nikt nie mówił. A warto byłoby zacząć. Dziewczyna przeszła drastyczną przemianę. Nie wygląda już tak jak w czasach Blog27.

Ala Boratyn w niczym nie przypomina już szalonej, zbuntowanej nastolatki. Teraz wydaje się spokojna, dojrzała i pełna klasy. Jedno się nie zmieniło – blond na głowie Ali pozostał i naprawdę jej w nim do twarzy. Makijaż, w jakim możemy ją zobaczyć, zawsze jest stonowany, naturalny i nie rzuca się w oczy.

Metamorfozę przeszedł również styl muzyczny Boratyn. W 2010 roku wydała solową płytę, potem razem z przyjaciółmi założyła zespół Wicked Giant. Muzyki, jaką wykonują z pewnością nie można nazwać komercyjną. W 2016 roku wydali pierwszą EPkę, na którą składało się pięć piosenek. Obecnie razem z Jakubem Sikorą tworzą formację AlaZaStary. Są też współtwórcami grupy New People. Zaledwie kilka dni temu dali koncert w Gdyni w ramach Męskiego Grania.

A jak wam podoba się nowy styl i muzyka Ali Boratyn?

d27zz72
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27zz72