ycipk-4j1yh9

Alain Delon w szpitalu. Skarżył się na zawroty głowy

Jeszcze niedawno, podczas ostatniego festiwalu w Cannes otrzymał honorową Złotą Palmę za osiągnięcia życia. Być może nadszedł czas, by zwolnić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alain Delon cierpi na arytmię serca
Alain Delon cierpi na arytmię serca (East News)
ycipk-4j1yh9

Słynny francuski aktor 14 czerwca trafił do szpitala z powodu złego samopoczucia. Skarżył się na migrenę i zawroty głowy. Prawdopodobnie miało to związek z arytmią serca, na którą cierpi od lat. Rodzina 83-letniego artysty poinformowała od razu, że nie ma powodów do zmartwień. Delon miał po prostu "zostać przebadany i tyle".

Zobacz też: Romy Schneider i Alain Delon: taka miłość się nie zdarza:

Przypomnijmy, że aktor prowadził dość burzliwe życie miłosne i nie na darmo prasa nazywała go "kochankiem wszech czasów".

ycipk-4j1yh9

Choć miał wiele partnerek, to sam zwykł mawiać, że tylko 4 z nich kochał szczerze: porzuconą narzeczoną Romy Schneider, Mireille Darc, z którą spędził 15 lat, Rosalie Van Bremen, z którą wziął ślub i miał dwoje dzieci, i swoją pierwszą żonę, francuską piękność, Nathalie Delon.

Aktor zagrał w ponad 90 produkcjach filmowych i telewizyjnych. Ostatnio, po 6 latach przerwy, pojawił się we francuskim " La maison vide".

Zobacz też: Nathalie i Alain Delon: Najpiękniejsza francuska para lat 60.

ycipk-4j1yh9
Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4j1yh9

ycipk-4j1yh9
ycipk-4j1yh9