Trwa ładowanie...

Alec Baldwin przyznał się do napaści na Polaka. Kara nie jest dotkliwa

Aktor nie wytrzymał, gdy nieznajomy zajął "jego" miejsce na nowojorskim parkingu. Po kilku miesiącach przyznał się do winy i wygląda na to, że poniesie niewielkie konsekwencje.

Alec Baldwin przyznał się do napaści na Polaka. Kara nie jest dotkliwaŹródło: East News
d38r0pu
d38r0pu

W środę 23 stycznia Alec Baldwin stanął przed sądem na Manhattanie, gdzie przyznał się do winy określonej jako nękanie drugiego stopnia. Sąd wysłał 60-latka na kurs z kontrolowania gniewu i kazał mu zapłacić 120 dol. grzywny. Sprawa została odroczona do 27 marca.

Przypomnijmy, że rozprawa sądowa jest pokłosiem zdarzenia, do którego doszło na nowojorskim parkingu w listopadzie 2018 r. Alec Baldwin wdał się wówczas w sprzeczkę z 49-letnim Wojciechem Cieszkowskim, który zaparkował na miejscu upatrzonym przez gwiazdora.

Poszkodowany zeznał przed sądem, że Baldwin popchnął go, a następnie uderzył pięścią w twarz.

Obejrzyj: Naomi Campbell nie radzi sobie z agresją? "Asystentka oberwała od niej telefonem w głowę!"

- Jestem obolały, ale nic mi nie będzie. Rozpoznałem Baldwina, bo widziałem go kilka razy w "Saturday Night Live" - mówił po zdarzeniu Cieszkowski, właściciel firmy budowlanej, w rozmowie z pagesix.com.

d38r0pu

Baldwin początkowo nie przyznawał się do winy, choć w rozmowie z policjantami nazwał polskiego kierowcę "dupkiem, który ukradł mu miejsce".

Agresywne zachowanie wobec nieznajomego kierowcy to nie pierwszy tego typu wybryk Baldwina. W 2012 i 2013 r. doszło do dwóch zajść z udziałem fotoreporterów (jednego miał uderzyć, drugiego popchnąć na samochód). W 2014 r. Baldwin wdał się w sprzeczkę z policjantami, którzy zatrzymali go, gdy jechał rowerem pod prąd na drodze jednokierunkowej.

d38r0pu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38r0pu