Trwa ładowanie...
d27oucv

Aleksander Baron pozuje z osłem Antkiem. Internauci mają ubaw

Aleksander Baron jest w związku z Julią Wieniawą. Odkąd gruchnęła wieść o ich uczuciu, media bacznie obserwują Wieniawę i Barona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aleksander Baron wbił szpilę Antkowi Krolikowskiemu
Aleksander Baron wbił szpilę Antkowi Krolikowskiemu (East News, Fot: East News)
d27oucv

Pod koniec 2018 roku informowaliśmy, że związek Antka Królikowskiego oraz Julii Wieniawy to już pieśń przeszłości. Jednak ani Wieniawa, ani Królikowski postanowili nie rozpaczać. Szybko znaleźli pocieszenie.

ZOBACZ TAKŻE: Królikowski zabrał nową dziewczynę na festiwal, na którym była Wieniawa: "Robi wszystko żebyśmy uwierzyli, że jest szczęśliwy"

Ostatnio na instagramowej relacji Antek Królikowski opublikował film, na którym widać, że spotkał Aleksandra Barona na siłowni. Nie omieszkał wbić szpili muzykowi.

- Jest i on. Mój kseroboy - słyszeliśmy na nagraniu.
- Chciałbyś. Chyba Ty! - odpowiedział Baron.

Tymczasem kilka dni po tym "wydarzeniu" Baron opublikował zdjęcie z "osłem Antkiem".

Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów. "Antek mówisz", "Zbieg okoliczności imienia osła", "Przypadek? Nie sądzę" - czytamy pod zdjęciem. "Ludzie skupcie się na przesłaniu o adopcji i pomocy zwierzętom, a nie imieniu osła... To jest żenujące, serio" - pojawił się komentarz.

Aleksander Baron odwiedził schronisko ze zwierzętami. "Przywieźliśmy mieszkającym tam czworonogom karmę i cały bus wypchany wykładzinami, żeby zadbać o ich komfort" - napisał. Całe wydarzenie relacjonował na Instagramie.

d27oucv

Podziel się opinią

Share

d27oucv

d27oucv