Trwa ładowanie...

Aleksandr Łukaszenka ma nową partnerkę? Widywany był często się z 22-letnią Miss Białorusi

Aleksandr Łukaszenka twardą ręką rządzi na Białorusi, ale jego życie jest owiane wieloma tajemnicami. Jednak ostatnio pojawiły się doniesienia, że może spotykać się na boku z 22-letnią Miss Białorusi. Byli widywani razem wiele razy.

Aleksandr Łukaszenka ma nową partnerkę? Widywany był często się z 22-letnią Miss BiałorusiŹródło: East News
d2vp3ja
d2vp3ja

Aleksandr Łukaszenka w sierpniu skończył 65 lat. Nie wspominalibyśmy o tym, gdyby nie wiek jego partnerki. Marija Wasiliewicz, Miss Białorusi z maja 2018 r., w tym roku skończyła dopiero 22 lata. Teraz została najmłodszą w historii posłanką białoruskiego parlamentu.

Od czasu wygranego konkursu młoda Białorusinka była często widywana u boku Łukaszenki. Para pojawiała się razem państwowych imprezach festiwalach oraz na mistrzostwach świata w piłce nożnej w Rosji. Bawili się też razem na balu noworocznym w Mińsku. Relacja z wydarzenia była wówczas emitowana w krajowej telewizji.

ZOBACZ TEŻ: Z tymi co się znają - Jacek Kosiec

Przypomnijmy, że Łukaszenka jest żonaty i ma syna Wiktory, jednak od wielu lat nie pojawiał się z żoną czy dzieckiem publicznie. Kobieta udzieliła tylko jednego wywiadu w 2005 r., gdy pracowała jako główny specjalista ds. leczenia sanatoryjnego przy Szkłowskim Komitecie Wykonawczym. Halina Radziwonauna mieszka we wsi Ryżawicze pod Szkłowem. W tym roku skończyła 60 lat.

d2vp3ja

Dodajmy też, że Wasiliewicz nie jest pierwszą Miss Białorusi widywaną u boku Łukaszenki. W 1998 r. dyktator spędzał dużo czasu z Swiatłaną Kruk, która później została Miss Świata. Z kolei w 2002 r. widywano go często u boku Swietłany Korolowej.

d2vp3ja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vp3ja