Trwa ładowanie...

Aleksandra Justa pozwała Monikę Zamachowską. Powodem wypowiedzi o alimentach

Aleksandra Justa pozwała Monikę Zamachowską. Była żona Zbigniewa Zamachowskiego jest oburzona wypowiedziami dziennikarki na temat alimentów płaconych przez aktora na swoje dzieci.

Aleksandra Justa pozwała Monikę Zamachowską. Powodem wypowiedzi o alimentachŹródło: East News, fot: Grzegorz Krzyzewski/REPORTER
d191e3h
d191e3h

Aleksandra Justa pozwała Monikę Zamachowską

Aleksandra Justa podała Monikę Zamachowską do sądu, ponieważ była zniesmaczona jej wypowiedziami odnośnie alimentów płaconych przez Zbigniewa Zamachowskiego. Dziennikarka powiedziała w wywiadzie dla "Twojego Imperium" w 2017 roku, że aktorka “przeznacza pieniądze otrzymane na dzieci na wycieczki do ciepłych krajów". Zamachowska wyznała też, że były mąż Justy od grudnia 2011 roku przelał na jej konto ponad 1,2 mln zł.

- Życzę pani Aleksandrze, żeby długo cieszyła się za te pieniądze pobytem w ciepłych krajach albo nowym samochodem, bo ta suma tylko w nikłym ułamku była przeznaczona na dzieci - mówiła.

Według dziennika "Fakt" Justa domaga się od Zamachowskiej przeprosin oraz zadośćuczynienia finansowego. Jednak sąd odrzucił jej wniosek i umorzył postępowanie w tej sprawie.

d191e3h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d191e3h