Trwa ładowanie...

Aleksandra Kwaśniewska odpowiada na pytanie o ciążę. Dobitnie i z humorem

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są małżeństwem od siedmiu lat. Fani wciąż dopytują o to, kiedy powiększy się ich rodzina.

Aleksandra Kwaśniewska odpowiada na pytanie o ciążę. Dobitnie i z humoremŹródło: Instagram.com
dafq7wi
dafq7wi

Choć Aleksandra Kwaśniewska mogłaby korzystać ze swojej popularności, to tego nie robi. A przecież ma bardzo znanych rodziców i popularnego męża. Mimo to Kwaśniewska wciąż stara się żyć w cieniu i robi swoje. Stale utrzymuje jednak kontakt ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Za każdym razem, gdy Aleksandra Kwaśniewska opublikuje nowe zdjęcie, to oprócz zachwytów pojawiają się też pytania o to, kiedy w końcu zajdzie w ciążę. Przecież już jest siedem lat po ślubie z Kubą Badachem, to chyba powinna o tym myśleć. Poza tym czas też nie jest z gumy, a Ola młodsza się nie robi.

ZOBACZ: Mąż Kwaśniewskiej: "Ubiera mnie żona, nie psujmy tego!"

Ostatnio znowu jedna z fanek bez zastanowienia zapytała wprost:

dafq7wi

"Kiedy dziecko?".

Aleksandra Kwaśniewska odpowiedziała dobitnie, ale z humorem.

"Jutro! Najdalej pojutrze".

Gwiazda chyba przyzwyczaiła się już do takich pytań i stara się podchodzić do tego z humorem. Nie jest też jedyną osobą publiczną, której notorycznie zadawane jest takie pytanie. Warto się jednak czasem zastanowić zanim spytamy kogokolwiek o to, kiedy będzie miał dziecko. Być może dana osoba bardzo chciałby zostać rodzicem, ale z różnych powodów nie może. A może po prostu nie chce?

dafq7wi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dafq7wi