Aleksandra Popławska w sesji dla "Playboya". Odważnie i z klasą

Popławska wzięła udział w sesji, która została opublikowana na łamach magazynu dla panów. O zdjęciach huczy dziś cały internet. Fani nie mogą powstrzymać zachwytu. Co jest całkowicie uzasadnione.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorka zachwyciła.
Aktorka zachwyciła. (Instagram.com, Fot: Instagram)
WP

Aleksandra Popławska jest daleka od medialnego rozgłosu i nie interesują ją skandale na show-biznesowym podwórku. Na przestrzeni lat wykreowała wiele genialnych postaci w serialach oraz filmach. Już niedługo będzie można zobaczyć ją w filmie "Underdog". Jednak teraz mówią o niej wszyscy za sprawą sesji do "Playboya".

Fani nie mogą wyjść z podziwu, a efekty sesji zdjęciowej krążą po sieci jak wirus. Trudno się dziwić, aktorka rzeczywiście wygląda świetnie. Odważnie, ale z klasą i smakiem. Autorką fotografii jest Iza Grzybowska.

iza grzybowska/materiałyprasowe
Podziel się
WP

Kiedy Popławska pochwaliła się okładką magazynu, odwołała się do słów Borowczyka. "Erotyka nie zabija, nie unicestwia, nie nakłania do zła, nie prowadzi do przestępstwa. Wręcz przeciwnie: łagodzi obyczaje, przynosi radość, daje spełnienie, sprawia bezinteresowną przyjemność". Co stanowi doskonały komentarz dla tych osób, które pytają: "Dlaczego wzięłaś udział w takiej sesji?"

"Przepięknie", "Miód", "Cudna" - pojawiły się lawinowo opinie w internecie. I się z nimi zgadzamy!

W wywiadzie mówiła natomIast, że nagość jest dla niej czymś normalnym i nie ma z tym absolutnie żadnego problemu. - Kojarzy mi się z wolnością i swobodą, lubię spać nago, chodzić nago po domu czy ogrodzie, pływać w jeziorze i morzu. To sprawia mi ogromną przyjemność i relaksuje - oznajmiła w "Playboyu".

Widzieliście najnowszą sesję aktorki?

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP