Trwa ładowanie...
d3020w8

Aleksandra Szwed już tak nie wygląda. Zmieniła fryzurę

"Dzień, na który czekałam od prawie roku" - pisze podekscytowana aktorka i pochwaliła się nową oraz oryginalną fryzurą. Zobaczcie nowe "wcielenie" Aleksandry Szwed.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Cóż za metamorfoza!
Cóż za metamorfoza! (East News, Fot: East News)
d3020w8

Aleksandra Szwed przez zdecydowaną większość kojarzona jest z serialu "Rodzina zastępcza", gdzie grała Elizę. Jakiś czas temu dała też pokaz swoich fenomenalnych umiejętności aktorskich w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Szwed tak wchodziła w role, że wygrała piątą edycję show Polsatu. Zresztą, gdy wcielała się w finałowym odcinku w Bernarda Ładysza, to powaliła widzów i jurorów na kolana. "Wielką i niesamowicie trudną sztuką jest zagrać Wielkiego Człowieka. Ola to uczyniła w sposób mistrzowski" - zachwycali się internauci. "Te same ruchy, uśmiech, szarmanckość i 100% gentlemana jakim jest Pan Bernard. Trzy wzruszające minuty magii na ekranie. To dowód na to, że czasem warto oglądać programy rozrywkowe w TV" - pisali widzowie, dzieląc się wrażeniami po występie.

Okazuje się, że aktorka już od dłuższego czasu miała ochotę na zmianę wizerunku. "Dziś jest ten dzień!!! Dzień, na który czekałam od prawie roku, bo zobowiązania zawodowe nie pozwalały mi na tę zmianę. Nareszcie" - czytamy na Instagramie aktorki. Widać, że zmiana była jej bardzo potrzeba i przyniosła mnóstwo radości!

Fani są zachwyceni zmianą. "Ale czad", "Zazdroszczę, moje marzenie" - pisały fanki.

d3020w8

Jak podoba wam się nowa fryzura?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3020w8

Podziel się opinią

Share
d3020w8
d3020w8