Trwa ładowanie...
d1aov2d

Aleksandra Szwed: wierny fan czekał na nią pod budynkiem TVP z prezentem

Zjawiskowy wygląd, talent taneczno - wokalny i praca u boku gwiazd w popularnym serialu TVP. Nic dziwnego, że aktorka ma rzeszę fanów, którzy zaskakują ją na każdym kroku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Aktorka rozpoczęła przygodę z telewizją w 1998 r.
Aktorka rozpoczęła przygodę z telewizją w 1998 r. (PAP)
d1aov2d

Alekdandra Szwed zamieściła zdjęcie na którym pozuje w krótkiej sukience, trzymając w ręku ozdobny słonecznik - prezent od wiernego fana, który czekał na nią pod budynkiem Telewizji Polskiej.

*Wychodzę ze studia a tu cudowna niespodzianka od jednego z moich najwierniejszych fanów @zwierzchowskimirek / @grzelakdariusz9 jesteś niesamowity! DZIĘKUJĘ !!! To naprawdę wspaniałe uczucie wiedzieć, że jesteście, pamiętacie i tak aktywnie wspieracie moje artystyczne poczynania. Dziękuje Wam za to bardzo! *

Grono oddanych fanów nie dziwi. Ola już nie raz udowodniła, że uroda to tylko jeden z wielu atutów. W 2016 r. wygrała program "Twoja twarz brzmi znajomo", a od 2017 r., zaczęła pojawiać się w serialu "Leśniczówka" obok gwiazd takich jak: Jolanta Fraszyńska, Marek Bukowski czy Anna Seniuk. Media poinformowały też, że wkrótce będzie gościem nowej edycji programu "Jaka to melodia". Zważywszy na jej umiejętności taneczno - wokalne, może zaskarbić sobie sympatię kolejnych fanów.

d1aov2d

Norbi w nowym "Jaka to melodia?". Po Janowskim widzowie nie będą długo płakać

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1aov2d

Podziel się opinią

Share
d1aov2d
d1aov2d