Trwa ładowanie...
Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat coraz bliżej. Planują wspólne święta

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat coraz bliżej. Planują wspólne święta

Od lat większość czasu spędzają z dala od Polski. Alicję Bachledę-Curuś i Marcina Gortata łączy jeszcze jedno - brak szczęścia w miłości. To dlatego informacje o ich znajomość wystarczyły, by uruchomić lawinę plotek. Sportowiec podobno bardzo poważnie traktuje nową znajomość, czym wzbudził zaufanie przyjaciółki. Tegoroczna Wielkanoc może okazać się przełomowa dla ich znajomości. Dlaczego? Obejrzyjcie wideo!

Share
d3rly1x

- Marcin znalazł dobry sposób na to, by zbliżyć się do Alicji. Zaproponował jej współpracę ze swoją fundacją, której hasło przewodnie brzmi: mierz wysoko. (…) Aktorka ma się włączać w niektóre akcje sportowca, tym bardziej, że motto fundacji jest również jej osobiście bardzo bliskie - czytamy w "Rewii".

Jak poinfoirmował tygodnik, Bachleda-Curuś zaprosiła Gortata na świąteczne śniadanie wielkanocne, które organizuje dla przyjaciół w swoim domu. Na spotkanie cieszy się także syn Alicji, który polubił koszykarza. Tabloidy sugerują nawet, że dla pięknej aktorki Gortat planuje przeprowadzkę do Los Angeles. Rozgląda się już nawet podobno za okazałą posiadłością.

d3rly1x

Czy ta przyjaźń przerodzi się w coś więcej?

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
AKPA
Źródło: AKPA
AKPA
Źródło: AKPA
ONS.pl
Źródło: ONS.pl
d3rly1x

Podziel się opinią

Share
d3rly1x
d3rly1x