Trwa ładowanie...

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat coraz bliżej. Planują wspólne święta

Od lat większość czasu spędzają z dala od Polski. Alicję Bachledę-Curuś i Marcina Gortata łączy jeszcze jedno - brak szczęścia w miłości. To dlatego informacje o ich znajomość wystarczyły, by uruchomić lawinę plotek. Sportowiec podobno bardzo poważnie traktuje nową znajomość, czym wzbudził zaufanie przyjaciółki. Tegoroczna Wielkanoc może okazać się przełomowa dla ich znajomości. Dlaczego? Obejrzyjcie wideo!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1bwfil

- Marcin znalazł dobry sposób na to, by zbliżyć się do Alicji. Zaproponował jej współpracę ze swoją fundacją, której hasło przewodnie brzmi: mierz wysoko. (…) Aktorka ma się włączać w niektóre akcje sportowca, tym bardziej, że motto fundacji jest również jej osobiście bardzo bliskie - czytamy w "Rewii".

Jak poinfoirmował tygodnik, Bachleda-Curuś zaprosiła Gortata na świąteczne śniadanie wielkanocne, które organizuje dla przyjaciół w swoim domu. Na spotkanie cieszy się także syn Alicji, który polubił koszykarza. Tabloidy sugerują nawet, że dla pięknej aktorki Gortat planuje przeprowadzkę do Los Angeles. Rozgląda się już nawet podobno za okazałą posiadłością.

Czy ta przyjaźń przerodzi się w coś więcej?

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
AKPA
Źródło: AKPA
AKPA
Źródło: AKPA
ONS.pl
Źródło: ONS.pl
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1bwfil
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bwfil