Trwa ładowanie...
d48gj9t

Alicja Bachleda-Curuś ma nowego partnera. Aktorka w końcu odnalazła miłość?

Alicja Bachleda-Curuś nie ma szczęścia w miłości. Na przestrzeni lat wielokrotnie próbowała odnaleźć "tego jedynego". Ostatnio Bachleda-Curuś była widziana z tajemniczym brunetem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kim jest nowy partner Alicji Bachledy-Curuś?
Kim jest nowy partner Alicji Bachledy-Curuś? (East News)
d48gj9t

Alicja Bachleda-Curuś – nowy partner

Najgłośniejszym związkiem Alicji Bachledy-Curuś był bez wątpienia romans z Colinem Farrellem. Para poznała się na planie filmu "Ondine" w 2008 r. Rok później na świat przyszedł ich syn, Henry Tadeusz Farrell. Jednak w roku 2011 Bachleda-Curuś oficjalnie potwierdziła swoje rozstanie z Farrellem.

Aktorka spotykała się również z koszykarzem Marcinem Gortatem. Po kilku intensywnych miesiącach gwiazdorska para rozeszła się, co było wielkim szokiem dla wielu fanów.

d48gj9t

Teraz Alicja Bachleda-Curuś ma nowego, tajemniczego partnera. Para była widziana na pogrzebie tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. To wydarzenie było szczególnie trudne dla Bachledy-Curuś. Przypomnijmy, że aktorka była związana z producentem. Przypomnijmy, że aktorka była związana z producentem. Na msze żałobną w intencji Woźniaka-Staraka aktorka przyszła z wysokim brunetem. Na palcu Alicji Bachledy-Curuś zauważony również pierścionek. Aktorka nie komentuje swojej nowej miłości.

d48gj9t

Podziel się opinią

Share
d48gj9t
d48gj9t